Renginiai

„Memel Motor Fest 2016“ : Didesnis, įspūdingesnis ir spalvingesnis

Praėjusį savaitgalį, didžiausiame Lietuvos uostamiestyje, šurmuliavo „Memel Motor Fest 2016“. Automobilių entuziastams ir visiems Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams surengta šventė, kurioje buvo pristatomi patys įspūdingiausi, patys stilingiausi automobiliai, riedantys mūsų šalies keliais. 

„Memel Motor Fest 2016“ variklio garsai pirmą kartą buvo užvesti prieš porą mėnesių, kai buvo paskelbta dalyvių atranka į automobilių parodą. Tuomet renginio organizatoriai kvietė visus Lietuvoje gyvenančius entuziastus registruotis, išlįsti iš garažo ir parodyti savo vairuojamus automobilius. Nesvarbu ar tai būtų prie žemės prisiplojęs „Volkswagen Golf“ ar nepriekaištingai restauruotas „BMW“. Įvairovė – prioritetų sąraše buvo pirmoje vietoje.

Memel Motor Fest 2016 (1)

Antrus metus iš eilės organizuojamo „Memel Motor Fest 2016“ festivalio rengėjai taip pat atsižvelgė ir į daugybę smulkmenų. Tokių kaip : automobilių išdėstymas, papildomomis pramogomis vaikams ir renginio svečiams, žemę drebinančiomis garso varžybomis. Atlikę visus namų darbus, išgėrę ne vieną puodelį kavos, šeštadienio popietę Klaipėdos vasaros estradoje pradėjo riaumoti automobilių varikliai.

Memel Motor Fest 2016 (2)

Praėjusiais metais „Memel Motor Fest“ organizatoriai išdalino 10 unikalių statulėlių įvairių nominacijų laimėtojams. Šiemet nominacijų kiekis išaugo iki 12. Renginio metu buvo renkami šių nominacijų nugalėtojai : „Mis Amerika“, „Mis Vokietija“, „Mis Europa“, „Mis TSRS“, „Mis JDM“, „Mis Interjeras“, „Mis Variklio skyrius“, „Mis Klasika“, „Mis SportCar’as“, „Mis 4×4“, „Mis Draugo’vėžis“ ir „Mis Nebaigtas Projektas“.

„Memel Motor Fest 2016“ metu taip pat buvo surengtos automobilių su orine pakaba varžybos. Tokio tipo varžybos Vakarų Lietuvoje buvo surengtos pirmą kartą.

Memel Motor Fest 2016 (59)

Kol puošniausių automobilių savininkai grūmėsi dėl „Memel Motor Fest“ prizų, kitoje Klaipėdos vasaros estrados dalyje išsirikiavo melomanų vairuojamos mašinos. Šiemet renginio programą papildė „dB Drag“ garso varžybos, kuriose tarpusavyje rungėsi automobiliams skirtų garso sistemų specialistai.

Garso varžybų dalyviai iš pradžių turėjo įveikti pirmąją rungtį – pademonstruoti kokį decibelų skaičių skleidžia automobilyje sumontuota garso sistema. Geriausią rezultatą pademonstravę automobiliai keliaudavo į sekantį etapą, kol galiausiai pasiekdavo finalą, o jame susigrumdavo geriausių garso sistemų savininkai.

Memel Motor Fest 2016 (58)

GALERIJA

Nuotraukų autorius – Dovydas Foto

GALERIJA 2

Nuotraukų autorius – Deividas Vaitele

GALERIJA 3

Nuotraukų autorius – Zvlauris Nida

 

Back to top button