„Mercedes-Benz“ atšaukia A ir GLB klasės modelius dėl problemų su korozija

Vokietijos automobilių gamintojas paskelbė atšaukiantis daugiau nei 70 tūkst. A ir GLB klasės modelių dėl integruotos atramos problemos. Gamintojas tikina, jog priekinės ašies komponentas gali būti surūdijęs, todėl jį reikia patikrinti ir, jei reikia, pakeisti.

„Kai transporto priemonė eksploatuojama jau kelerius metus, priekinės ašies integruota laikančioji dalis dėl tam tikro aplinkos poveikio gali surūdyti“, – atskleidžia „Mercedes-Benz“.

„Priklausomai nuo korozijos masto, tai gali pakenkti integruotos laikančiosios dalies eksploataciniam tvirtumui ir kitų sudedamųjų dalių sujungimui. Dėl to negalima atmesti poveikio transporto priemonės valdomumui“, – pabrėžia „Mercedes-Benz“.

Mercedes-AMG A 35 4MATIC

Visame pasaulyje šį defektą turi 70 534 modeliai. „Mercedes-Benz“ gimtojoje Vokietijoje bus atšaukti 6594 automobiliai, kurie buvo pagaminti 2019 ir 2020 metais.

A ir GLB klasės nėra vieninteliai turintys trūkumų. „Mercedes-Benz“ taip pat paskelbė atšaukianti E klasė, GLE, GLB ir GLC modelius dėl galimų variklio pažeidimų.

2021-aisiais „Mercedes-Benz“ atšaukė ypatingai daug automobilių. Vien ko vertas atšaukimas, dėl kurio į „Mercedes-Benz“ dirbtuves turės užsukti daugiau nei milijonas automobilių. Gamintojas šį atšaukimą paskelbė po to, kai dėl programinės įrangos klaidos kuruojančios „eCall“ sistemos veikimą, pagalbos tarnyboms gali būti nepranešama tiksli transporto priemonės vieta.

Panašūs įrašai

Back to top button