Naujienos

„Mercedes Benz“ ruošia pačią beprotiškiausią E klasės modelio versiją

„Black Series“ vardu pavadinti modeliai iš „Mercedes Benz“ gerbėjų akiračio trumpam buvo pasitraukę. Ribotos laidos, ekstremalių pokyčių sulaukę „Mercedes Benz“ modeliai visame pasaulyje ne visada buvo sutikti su didžiule palaikymo banga. Tačiau „AMG“ specialistai sugrįžo prie braižymo lentos ir pradėjo darbuotis ties nauju „Black Series“ modelių šeimos nariu.

Anksčiau bilietą į „Black Series“ stovyklą buvo gavę „CLK“, C klasės kupė ir „SL“ modeliai, tačiau sprendžiant iš Vokietijoje užfiksuoto prototipo, vokiškų automobilių gamintojas ruošia didžiulį siurprizą galingų ir greitų universalų gerbėjams.

„Mercedes Benz“ neseniai pristačiusi naujos kartos E klasę, šiuo metu leidžia rinktis iš keletos skirtingo galingumo benzininių ir dyzelinių variklių. Kol kas, E klasės modelių gamoje nėra grynakraujų „AMG“ modelių, tačiau netrukus situacija pasikeis, kai artimiausioje tarptautinėje automobilių parodoje „Mercedes Benz“ pristatys „E 63 AMG“ sedaną ir universalą.

Bendro naudojimo keliuose, ne vieną kartą, užfiksuoti „E63 AMG“ modelių prototipai iškart leido suprasti, jog tai nėra tik dar viena standartinė Ė klasės modelio versija. Tačiau šį kartą Vokietijoje užfiksuotas universalas nuo ankščiau matytų „E63 AMG“ prototipų skiriasi platesnėmis ratų arkomis, platesne ratų provėža ir išpūstomis kėbulo detalėmis, kurios taip pat niekada nebuvo matytos ant  „E 63 AMG“ prototipų.

Praėjusiais metais „AMG“ divizijos vadovas, Tobias Moersas, kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais teigė, jog „Black Series“ vardas dar sugrįš, tačiau tuomet automobilis privalo atitikti visus „Black Series“ reikalavimus. Trumpai tariant – tai turi būti visiškai neracionalus produktas su „AMG“ inžinierių beprotybės elementais. Beprotiškai greitas universalas su išpūstomis ratų arkomis atrodo atitinka visus „Black Series“ modeliams keliamus reikalavimus.

VIDEO

Panašūs įrašai

Back to top button