„Mercedes Benz“ pagamino rekordišką kiekį G klasės visureigių

20 000 – tiek G klasės visureigių nuriedėjo nuo Austrijoje esančios „Magna Steyr“ gamyklos konvejerio. Įdomu yra tai, jog tiek automobilių „Magna Steyr“ pagamino ne per penkerius, bet per vienerius metus. 

G klasės „Mercedes Benz“ pagal šiuolaikinių automobilių standartus negali jiems net pasipriešinti, tačiau atsižvelgiant į augančią vokiško visureigio paklausą, „Mercedes Benz“ kompanijos atstovai tik dar kartą įsitikino, jog šiuolaikiškesnis ne visada yra geresnis.

 

„Mercedes Benz“ darbuotojai šiuo metu intensyviai pluša prie naujos kartos modelio, kurio debiutas numatytas kitais metais. Vokiškų automobilių gamintojos atstovai teigia, jog 2017 metais pasirodysiantis modelis turės ne tik naujus variklius ir „Daimler“ koncerno technologijas, bet ir bus komfortiškesnis, erdvesnis ir platesnis.

„Magna Steyr“ gamykloje G klasės visureigiai gaminami nuo 1979 metų. Per šį ilgą laiko tarpą G klasės „Mercedes Benz“ buvo ne vieną kartą modernizuotas. Paskutinį kartą G klasė buvo atnaujinta 2012 metais.

„Mercedes Benz“ iš viso yra pagaminusi daugiau nei 250 tūkst. G klasės automobilių.

Panašūs įrašai

Back to top button