Naujienos

Mercedes Benz pristatė praktiškiausią C klasės versiją

Kaip sakė, taip ir padarė. Dar šių metų pradžioje Mercedes Benz kompanijos vadovai atskleidė, jog naujos kartos C klasės universalas bus pristatytas gegužės pabaigoje arba birželio pradžioje.

Naujasis C klasės universalas, palyginus su savo pirmtaku, tapo didesnis visomis prasmėmis. Ratų bazė dabar yra 2840 milimetrų ilgio(80 mm daugiau). Bendras mašinos ilgis dabar yra 96 milimetrais ilgesnis ir siekia 4702 milimetrus. O kaip gi plotis? C klasės universalas taip pat tapo ir platesnis. Jis už savo pirmtaką yra 40 milimetrų platesnis.

Mercedes-C-Class-Estate-01

Tai reiškia, kad ilgesnio, platesnis ir ilgesnis automobilis turėtų nustebinti erdviu interjeru ir talpia bagažine. Pasak kompanijos atstovų, naujasis universalas turi net 45 milimetrais daugiau vietos jūsų ir keleivių kojoms.

O kaip gi bagažinės tūris? Palyginus su ankstesniu modeliu, bagažinės tūris padidėjo penkiais litrais, iki 490 litrų. Jeigu nulenksite galines sėdynes, bendras bagažinės tūris išaugs iki 1510 litrų.

Mercedes-Benz C 250 BlueTEC, T-Modell (S 205) 2014

Euro 6 standartus atitinkantys varikliai

Naujos kartos C klasės universalas bus komplektuojamas tik su Euro 6 standartus atitinkančiais varikliais, kurie bus aprūpinti Start/Stop sistemomis.

Prekybos pradžioje, naujasis C klasės šeimos narys bus siūlomas su keturių cilindrų ir šešių cilindrų motorais. Dyzelinių variklių gamoje bus du varikliai, kurie išvystys 115 ir 204 arklio galias.

C (2)

Tuo tarpu norintiems benzininio agregato, galės rinktis keturių arba šešių cilindrų jėgainę, kurių galia svyruos nuo 156 iki 333 arklio galių.

Variklių gamoje taip pat bus dvi hibridinės jėgainės. Viena iš jų turės dyzelinį, kita – šešių cilindrų motorus.

Prekyboje naujasis modelis turėtų pasirodyti šių metų rudenį.

Galerija : 

Panašūs įrašai

Back to top button