Naujienos

Mercedes pristato naujos kartos žibintus, kuriuose yra net 24 LED lemputės

Mercedes Benz po truputėlį ruošiasi pristatyti atnaujintus CLS ir CLS Shooting Brake modelius, kuriuose bus sumontuoti visiškai nauji priekiniai žibintai. 

Mercedes iš esmės seka tomis pačiomis pėdomis kaip ir Audi, kuri neseniai savo kompanijos flagmane pristatė „Matrix LED“ tipo žibintus. „Matrix LED“ technologijos žibintų bloką sudaro daug nedidelių, savarankiškai veikiančių LED tipo žibintų, kurių apšvietimą valdo elektronika. Priklausomai nuo eismo ir aplinkos apšvietimo sąlygų, galimos įvairios šviesos stiprumo konfigūracijos.

Panašaus tipo žibintus pristatė BMW, o dabar atėjo eilė ir Mercedes Benz kompanijai, kuri pirmuosius tokio tipo žibintus pristatys atnaujintuose CLS modeliuose.

Naujos kartos žibintų veikimo principas yra labai panašus ar net gi identiškas „Matrix LED“ žibintams, kurie yra montuojami į Audi automobilius. Jie prisitaiko prie aplinkos, stengiasi neapakinti priešais važiuojančių eismo dalyvių ir pan.

Vis dėlto, naujieji Mercedes Benz žibintai turi vieną išskirtinumą. Naujos vokiškų automobilių akys gali net 485 metrų ilgio distanciją.

Galerija : 

 

Panašūs įrašai

Back to top button