• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiemet „Formula 3“ čempionu tapęs Mickas Schumacheris turi neeilinę progą džiaugtis. 19-metis lenktynininkas pasirašė sutartį su „Formula 2“ čempionato dalyve – „Prema Racing“.
Garsaus lenktynininko sūnus šiemet iškovojo 8-ias pergales, kurios jam leido ant nugalėtojų pakylos iškelti čempionams skirtą taurę. Dabar iš Vokietijos kilęs sportininkas žengia į aukštesnę lygą – „Formula 2“.
„Tai – logiškas žingsnis mano karjeroje. Be to, sekančiais metais čempionate dalyvausiu su man artimais žmonėmis iš „Prema Racing“. Tai tik palengvins perėjimo ir prisitaikymo procesą“, – šnekėdamas su žiniasklaidos atstovais teigė Mickas Schumacheris.
Džiaugsmo neslėpė ir „Prema Racing“ vadovas – Rene Rosinas: „Esame be galo laimingi, jog sekančiais metais mūsų komandą atstovaus toks lenktynininkas kaip Mickas Schumacheris.“
„Jis užtikrintai siekia savo tikslo ir yra vienas talentingiausių savo kartos lenktynininkų“, – priduria komandos vadovas.
„Šis čempionatas nėra labai lengvas. Daugelį lenktynininkų ištinka šalto dušo efektas, nes naujokai nėra įpratę prie gerokai pajėgesnių bolidų ir komandų reikalavimų greitai prisitaikyti.“
2018 m. sezone „Prema Racing“ užėmė 5-ąją vietą konstruktorių įskaitoje. Tuo tarpu „Prema Racing“ garbę gynę Nyck de Vries ir Sean Gelaelis užėmė atitinkamai 4-ą ir 15-ą vietas vairuotojų įskaitoje.