Naujienos

Mitsubishi ruošiasi nutraukti EVO X gamybą

Mitsubishi EVO modelio gerbėjai šiandien gali skelbti gedulą. Japonijoje įsikūręs automobilių gamintojas šiandien paskelbė, jog iki šių metų rudens sustabdys greičiausio ir sportiškiausio kompanijos modelio gamybą. 

Dėl griežtėjančių išmetamųjų dujų emisijų reikalavimų ir pasikeitusios kompanijos politikos, Mitsubishi šiuo metu koncentruojasi į visiškai kitokius modelius. Didžiausias dėmesys bus skiriamas pozicijų stiprinimui Jungtinėse Amerikos Valstijose ir naujų produktų kūrimui bendradarbiaujant su Renault-Nissan aljansu.

Apie naują modelio evoliuciją Mitsubishi kompanijos vadovai kalba nenoriai. Žinoma tik tiek, jog naujos kartos Mitsubishi EVO tikrai turės hibridinę jėgainę ir unikalią platformą su keturių varomųjų ratų pavara. Didžiausia bėda – niekas nežino kada ši koncepcija įgaus apčiuopiamą pavidalą.

Per daugiau kaip dvidešimt metų, vien Japonijoje kompanija pardavė 92.000 Mitsubishi EVO egzempliorių. Visame pasaulyje Mitsubishi pardavė daugiau kaip 155.000 įvairių modelio evoliucijų.

Panašūs įrašai

Back to top button