Įvairenybės

Modernizuotos „Volgos“ projektas : „Mercedes Benz“ platforma ir V12 variklis

Ne visiems automanams norisi turėti tokį patį modelį kurį turi Jūsų kaimynas, močiutė ar pusbrolis. Individualumui ir išskirtinumui didžiulį dėmesį skiriantys automanai mieliau pasirinks retesnį, galbūt prastesnį, bet mielesnį širdžiai egzempliorių. 

Rusiški automobiliai daugeliui entuziastų sukelia dvejopus jausmus. Vieniems rusiški ratuočiai asocijuojasi su jaunyste, smagiausiomis gyvenimo dienomis. Kitiems netolimoje Rusijoje pagamintos mašinos labiau primena didžiulį ir riebų keiksmažodį. Tad į kurią kategoriją galėtume priskirti štai šį unikumą?

Projektų, kuriais buvo siekiama praplėsti niūrią „GAZ 21“ modelių gamą, tikrai netrūko. Daugelis iš jų buvo labai panašūs į donorą, kuris paaukojo savo sielą tam, jog vėliau galėtų atgimti puošnesniu ir žymiai įdomesniu automobiliu.

Štai šis projektas – „GAZ 21“ pagrindu sukonstruotas kupė, kuris iš rusiško automobilio pasiskolino tik keletą reikalingiausių elementų. Priekiniai ir galiniai žibintai, chromuotos detalės, posūkių žibintai, veidrodėliai bei keletas kitų smulkmenų iš tikrųjų priklausė „GAZ 21“ automobiliui, tačiau visa kita – pagaminta Vokietijoje.

GAZ Mercedes projektas (3)

Po patraukliai atrodančiu „GAZ 21“ kupė kėbulu slepiasi S klasės „Mercedes Benz“, o tiksliau – „W140“ kartos modelis.

Originalų 2,4 litro, keturių cilindrų benzininį variklį pakeitė žymiai pajėgesnis – 12 cilindrų motoras, gebantis išvystyti 500 arklio galių.

Atidarius automobilio dureles – išvysime raudona oda apsiūtas sėdynes bei daugybę detalių, kurios bus puikiai pažįstamos „W140“ S klasės sedanų vairuotojams. Ar tai reikėtų laikyti trūkumu? Mes manome, kad ne.

Vokietijoje esantis automobilis užtikrins, jog galėtumėte važiuoti sėdėdami itin patogios sėdynėse, klausydamiesi savo mėgstamos grupės albumo ir džiaugtis aplinkinių dėmesiu.

Šiame projekte įžvelgiame tik vieną mažytį trūkumą – įsigijimo kainą. Projekto autoriai tikisi už šį automobilį gauti net 299 000 eurų! Kad ir kaip pažiūrėsi, tai yra beprotiškai didelė suma.

GALERIJA

 

Back to top button