RalisRenginiai

„Moterų ralis“ skelbia registracijos startą ir pirmąsias 2023-ųjų ralio naujoves

Didžiausias Lietuvoje orientacinio sporto automobiliais renginys „Moterų ralis“ paskelbė registracijos pradžią. Šiemet renginys vyks vasaros pabaigoje – rugpjūčio 12 dieną. Organizatoriai dalyvėms žada gerą orą ir visą puokštę staigmenų.

„Moterų ralyje“ blogo oro nebūna, čia audromis šėlsta emocijos ir azartas. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, parinksime visiškai naują kelio maršrutą, kuriame nestigs vaizdingų vietovių, lankytinų kultūros objektų, sportinių bei orientacinių užduočių“, – pasakoja „Moterų ralį“ organizuojančios VšĮ „Idėjų grupė“ direktorė Neringa Simson.

Anot jos, didesnį iššūkį šiemet pajaus elektromobilių įskaitoje važiuojančios komandos – pernai šios įskaitos dalyvės važiavo atskiru maršrutu, šiemet važiuos kartu su kitais ekipažais.

Moterų ralis
Moterų ralis

Neringa pabrėžė, kad „Moterų ralis“ – ne tik sporto renginys, vykstantis pagal klasikinio ralio taisykles, bet ir savotiškas komandos formavimo iššūkis. „Kasmet trečdalis dalyvių būna naujokės, dažnai tai būna kolegės, dirbančios viename darbe, joms renginys yra gera proga artimiau susipažinti“, – teigia ji.

Be to, „Moterų ralis“ yra ir stiliaus šventė. Norėdamos išsiskirti iš dalyvių gausos, komandos sugalvoja unikalų pavadinimą, renkasi komandos stilių, aprangą, dalyvauja stilingiausio ekipažo rinkimuose.

„Kol kas galiu pasakyti tik tiek, kad mūsų renginyje šiemet bus daug Vilniaus. Tikslesnę stiliaus temą mes išduosime kiek vėliau, kartu su tarptautinio mados žurnalo „L‘Officiel Lithuania“ komanda“, – žada N. Simson ir priduria, kad šio žurnalo redakcija rinks stilingiausią ekipažą.

Moterų ralis
Moterų ralis

Dar viena naujovė – šiemet galimai keisis renginio  finišo vieta. Kur ji bus – Neringa Simson kol kas neatskleidžia, tačiau pabrėžia, kad Vilniaus „Akropolis“ liks strategine renginio vieta. Šiemet jis taps poilsio miestu, o šalia šio prekybos ir pramogų centro vyks greičio užduotys.

Renginio dalyvių ekipažai varžysis devyniose įskaitose: bendroje, pradedančiojo vairuotojo, pirmą kartą dalyvaujančių, istorinių automobilių, dviejų narių, daugiau nei dviejų narių, svečių, komandinėje ir elektromobilių. Bus renkamos azartiškiausia, saugiausia, stilingiausia komandos.

„Moterų ralis“ vyksta jau devintus metus iš eilės. Dalyvės važiuodamos vadovaujasi specialia kelio knyga, kurios turinį sužino tik prie starto linijos. Maršruto ilgis – apie 300 kilometrų, o renginys trunka visą dieną, dėl to „Moterų ralis“ kartais dar vadinamas lietuviškuoju moterų Dakaru.

Panašūs įrašai

Back to top button