Renginiai

Naktinį pasisedėjimą surengę „Bro’s Customs“: „Džiaugiamės suradę vietą, kur netrukdomai galime vakaroti“

Paskutinės birželio dienos automobilių gerbėjams buvo dėkingos. Štai – Vilniuje, paskutinį birželio mėnesio šeštadienį įvyko ypatingos svarbos vakaronė, kurios organizatoriai – „Bro’s Custom“, į renginį atvykusius entuziastus pasitiko su nebūdinga vakaro programa.

„Vasara – bene idealiausias metas bendraminčių susitikimams. Atsižvelgdami į tai, birželio 29-ą dieną po vienu „stogu“ subūrėme automobilių gerbėjus, kurie nėra abejingi Lietuvos automobilių kultūrai“, – pasakoja „Bro‘s Custom“ atstovas Mindaugas Karsokas.

Mazda 323

(nuotr. TimelessWorks)

Organizatorių noras suburti skirtingų pažiūrų entuziastus atsipirko su kaupu. Į Vilniaus pakraštyje esančią vietovę atvyko kelios dešimtys skirtingų, stilingų, modifikuotų ir ne visai standartinių automobilių, kurie džiugino organizatorius ir vakaronės svečius.

Porsche 944

(nuotr. TimelessWorks)

„Mes labiausiai džiaugiamės tuo, kad pasiūlėme vietą, kur kiekvienas automobilių mėgėjas gali išreikšti save ir po keleto akimirkų niekas neateis ir neprašys dingti iš akių. Galime garsiai leisti muziką, galime svilinti padangas, galime organizuoti išmetimo sistemų konkursus nors ir visą naktį“, – įspūdžiais dalinasi „Bro’s Custom“ atstovas Mindaugas.

Opel Astra

(nuotr. TimelessWorks)

Panašu, kad netradicinė renginio formulė ir unikali vieta patiko daugeliui renginio svečių, kurie „Meeting The Night“ vakaronės teritorijos nepaliko iki paskutinės akimirkos.

„Smagu, jog į renginį atvykę skirtingų automobilių klubų atstovai padėjo sukurti puikią atmosferą, kurią prisimename iki šiol. Ypatingai norėtųsi padėkoti „HotRoad“ ir „Tuning Team“ atstovams, kurie nestokojo puikios nuotaikos ir užsidegimo“, – prisiminimais dalinasi renginio organizatoriai.

GALERIJA

VIDEO

Back to top button