NaujienosParodosŽenevos automobilių paroda

Naujasis „Captur“ ruošia naujas viliones

Naujasis „Captur“ bus pristatytas kovo 7 dieną tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje. Atnaujintas vidaus ir išorės dizainas bei nauja įranga įtikinamai parodo populiariausio Europoje B segmento krosoverio (2016 metais pardavus 215 670 vnt.) ryžtą išsaugoti pirmaujančią poziciją.

Dar didesnės suasmeninimo galimybės

„Captur“ išsaugo svarbiausias savo sėkmės priežastis, įskaitant dviejų spalvų kėbulą. Dabar jo suasmeninimo galimybės padidintos dviem papildomomis spalvomis – „Atacama Orange“ oranžine ir „Ocean Blue“ žydra, taip pat nauja stogo spalva – „Platinum Gray“ pilka. Norintieji susikurti savo asmeninį „Captur“ galės rinktis iš daugiau nei 30 skirtingų spalvų kombinacijų.

„Captur“ interjerą kurkite naudodami šešis salono personalizavimo paketus, kuriuose rasite kreminę spalvą „Ivory“, žydrą „Ocean Blue“, rusvą „Caramel“, raudoną, atlasinio chromo ir platinos chromo dekoracijas; taip pat penkis išorės paketus: „Ivory“, „Ocean Blue“, „Cappuccino“, raudoną ir „Atacama Orange“ (ratų varžtams ir durų apdailos juostoms).

Renault_87747_global_en

Prekės ženklo žibintų šviesų simbolis

Kaip ir visi naujausi markės modeliai, naujasis „Captur“ siūlomas su „full LED“ tipo „Pure Vision“ priekiniais žibintais (priklausomai nuo versijos). Automobilio išvaizdai ši technologija suteikia daugiau „aštrumo“ ir pagerina saugumą bei efektyvumą. Apatinėje buferio dalyje įkomponuoti LED tipo dienos žibintai suformuoja C formos gamintojo šviesų ženklą. Tokį pat ženklą, matomą dieną ir naktį, suformuoja ir užpakaliniai žibintai.

Krosoverio dizainas: daugiau empatijos

„Captur“ buvo atnaujintas sustiprinant jo panašumą su didesniuoju „broliu“ – „Kadjar“. Atnaujintos priekinės radiatorių grotelės su chromo juostomis dabar labiau primena kitus „Renault“ krosoverius. Priekiniuose ir užpakaliniuose buferiuose atsirado naujos dugno apsaugos, pabrėžiančios į nuotykius linkusią „Captur“ asmenybę.

Renault_87749_global_en

Pirmiesiems trims įrangos lygiams siūlomi keturi ratų tipai: du 16 colių „Extreme“ ir „Adventure“ ir du 17 colių „Emotion“ ir „Explore“.

Stiklinis stogas

Nuo trečiojo įrangos lygio „Captur“ gali būti siūlomas su įtvirtintu stikliniu stogu. Tik su dviejų spalvų kėbulo konfigūracija siūloma įranga salonui suteikia natūralią šviesą.

 

Back to top button