ĮvairenybėsNaujienos

Naujausioje „Gymkhana“ dalyje – elektra varoma „Audi“

Naują veiklos etapą pradedantis Kenas Blockas, pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su automobilių gamintoja „Audi“, naujausiame savo nuotykyje naudoja elektrinę „Audi“, o tiksliau – „Audi S1 Hoonitron“.

Kuomet Kenas Blockas pasirašė sutartį su „Audi“, tiek pats lenktynininkas, tiek gamintojas teigė, jog bendromis jėgomis jie siekia praplėsti elektrinio mobilumo ribas, tačiau ką jie iš tikrųjų padarė, tai sukūrė elektrinį monstrą, su kuriuo Kenas Blockas gali vėl nevaržomai lakstyti Las Vegaso gatvėmis.

Didžiausias pokytis nuo anksčiau pasirodžiusių „Gymkhana“ (dabar „Electrikhana“)dalių yra ne vaizdo klipo siužetas, o pats automobilis. Legendinių ralio bolidų įkvėptas prototipas, sukurtas ant anglies pluošto važiuoklės bei naudoja du elektros variklius. Nors Kenas Blockas ir „Audi“ apie elektros variklių išvystomą pajėgumą neužsimena, tačiau žvelgiant į vaizdo įrašą galima suprasti, jog elektrinės pavaros galia yra daugiau negu pakankamas.

Įdomu yra ir tai, jog šis monstras atitinka visus griežtus tarptautinės automobilių sporto federacijos keliamus reikalavimus, tad galbūt, netolimoje ateityje jį išvysime naujoje lenktynių serijoje? Galbūt, tačiau dabar visą dėmesį reikia nukreipti į Keną Blocką.

Back to top button