Naujienos

Naujojo „Subaru XV“ pasaulinė premjera

Pirmosios kartos „Subaru XV“, orientuotas į europiečių pageidavimus ir poreikius, rinkoje pasirodė 2012 m. Pasaulinė jo premjera įvyko Frankfurto automobilių parodoje. Dabar išmušė laikas naujajai kartai. Naujojo modelio pasaulinis debiutas šį kartą numatytas Ženevoje.

Naujasis „Subaru XV“ pasikeitė. Tai bus pirmasis Europoje pristatytas automobilis su nauja moduline platforma („Subaru Global Platform“). Pagrindiniai šios platformos privalumai – dar didesnis saugumas ir dinamiškesnis valdymas. Naujosios kartos „Subaru XV“ komplektuojamas su plačiai pripažinta pagalbine „Subaru“ vairavimo sistema „EyeSight“ ir, lyginant su visais ankstesniais modeliais, išsiskiria gausesne prevencinės saugos įranga. Naujoji modulinė „Subaru“ platforma pritaikyta ir alternatyviems energijos šaltiniams, tokiems kaip hibridinės ir elektrinės technologijos.

Naująjį modelį pristatys „Subaru“ viceprezidentas Yasuyuki Yoshinaga. Ši ceremonija įvyks per spaudos konferenciją prie automobilių parodos stendo kovo 7 d. (antradienį) 11.00 val.

Panašūs įrašai

Back to top button