Naujienos

Naujos kartos „Nissan X-Trail“ į Lietuvą atvyks 2022-aisiais

2022 m. vasarą „Nissan“ krosoverių asortimentą papildys naujas „X-Trail“ visureigis, kurio pasaulinis debiutas įvyko šiandien 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje.

Kaip ir jo giminaitis „Qashqai“, jis bus konstruojamas ant ypač pažangios aljanso CMF-C platformos, pritaikytos „Nissan“ moderniam „e‑POWER“ galios agregatui. Be to, jis pasirodys su ištobulintomis pagalbinėmis vairuotojo technologijomis.

Naujasis „X-Trail“ – ketvirtosios sėkmingo šeimyninio visureigio kartos atstovas. Šis pagal ankstesnių kartų formulę sukurtas automobilis į nuotykius linkusiems pirkėjams siūlo lanksčiai pritaikomą ir universalų saloną bei naujausias „Nissan“ vidaus technologijas. Kaip ir dabartinis „X-Trail“, naujasis modelis bus komplektuojamas su nulenkiama trečiąja sėdynių eile, todėl šeimos ir draugai galės patogiau keliauti ir turiningai praleisti laiką išvykos metu, tačiau išliks gana kompaktiškas, kad būtų lengva manevruoti jį statant.

„X-Trail“ bus komplektuojamas su „Nissan e-POWER“ sistema. Tai unikalus naujoviškas „Nissan“ sprendimas ir pagrindinė bendrovės pažangiojo mobilumo strategijos dalis.

„e-POWER“ sistema išsiskiria tuo, kad benzininis variklis naudojamas tik elektros energijai generuoti, o elektrinis variklis tik varo ratus. Tai reiškia, kad variklis gali visuomet dirbti optimaliame sūkių diapazone, užtikrindamas išskirtinę degalų ekonomiją ir mažesnį CO2 kiekį, lyginant su tradiciniu vidaus degimo varikliu. Šis naujoviškas galios agregatas skirtas tiems pirkėjams, kurie nėra pasirengę vairuoti elektromobilio, tačiau nori naudotis elektrifikuoto galios agregato privalumais.

„Nissan X-Trail“ modelis su visų varomųjų ratų sistema ir toliau liks puikiu pasirinkimo variantu nuotykius mėgstančioms šeimoms. Jos galės mėgautis išskirtiniu universalumu, kurį papildo pažangi visų varomųjų ratų sistema su važiavimo per sniegą, žvyrą ar purvą nustatymais, suteikianti pasitikėjimo keliaujant sudėtingomis kelio ar bekelės sąlygomis.

Panašūs įrašai

Back to top button