Naujienos

Naujos kartos „Porsche 911 GT3 RS“ pasirodė visu gražumu

Apie sportiškesnę ir greitesnę „Porsche 911 GT3“ versiją girdėjome ne vieną kartą. Nors „Porsche“ apie „911 GT3 RS“ kalba labai nenoriai, tačiau štai šios nuotraukos įrodys, jog „911 GT3 RS“ egzistuoja ir jis oficialiai bus pristatytas artimiausiu metu.

Neoficialių šaltinių teigimu, naujoji „911 GT3“ modelio versija bus komplektuojama su 4.0 litrų, atmosferiniu benzininiu varikliu, kuris išvystys maždaug 500 arklio galių.

Neoficialūs šaltiniai taip pat teigia, jog „911 GT3 RS“ bus komplektuojama ne su mechanine, bet su 7 bėgių, dvigubą sankabą turinčia pavarų dėže. Kadangi galiniai varomieji ratai turės susitvarkyti su milžinišku sukimo momentu, sportiškų automobilių gamintojos inžinieriai atsisakė minties „GT3 RS“ komplektuoti su mechanine pavarų dėže.

Dar vienas įdomus, tačiau oficialiai nepatvirtintas faktas. Neoficialiai, naujasis „Porsche“ modelis Niurburgringą įveikė per 7 minutes ir 10 sekundžių. Tačiau, ar tai tiesa, sužinosime Ženevos automobilių parodoje, kai „Porsche“ oficialiai pristatys „911 GT3 RS“.

Na, o dabar pasigrožėkime „911 GT3 RS“.

Galerija

 

Panašūs įrašai

Back to top button