Renginiai

„Nemuno žiede“ – šventė greičio mėgėjams

Benzingalvių bendruomenę subūrę „Febi Speedfest“ organizatoriai spalio 15-ąją kviečia dar kartą šį sezoną užvesti variklius ir patobulinti savo vairavimo įgūdžius Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Per šiuos metus surengę ne vieną greitą pasivažinėjimą, pakvietę bendraminčius į įspūdingas ekskursijas, renginio iniciatoriai kartelės nuleisti nežada ir šįsyk.

Kaip pasakoja organizatoriai, greičio mėgėjai, mėgstantys iki tobulumo šlifuoti kiekvieną lenktynių trasos posūkį, galės tai daryti „Porsche Trackday“ metu – įveikti kuo greitesnį „Nemuno žiedo“ trasos ratą bei pasidalinti patirtimi.

Porsche on race track

„Be to, lauks ir Le Mano laikus primenantis „Telko Castrol“ slalomas, tapęs kone tradicija „Febi Speedfest“ renginiuose ir visų labai laukiamas. Jo išskirtinumas tas, kad reikia ne tik kuo greičiau įveikti trasą – startuodami visi vairuotojai privalo nubėgti iki automobilių“, – pasakojo vienas iš „Febi Speedfest“ organizatorių Vytas Bilinskas.

Jis ir jo kolega Vytis Šliažas ne tik organizuoja renginį, bet ir dalinasi žiniomis su visais, norinčiais lenktynių trasoje tobulėti ir greitėti. Padėti greičio paieškose abu renginio organizatoriai žada ir spalio 15-ąją.

Porsche on race track

Rūpi ne tik greitis

Gali atrodyti, kad „Febi Speedfest“ bendruomenę sudaro tik greičio mėgėjai, tačiau toks įspūdis – apgaulingas, tikina organizatoriai, šiemet surengę ir pasivažinėjimus po išskirtines Lietuvos vietas bei istorinius objektus.

Vasarai besibaigiant „Speedfest Travel“ pavadinta išvyka suvienijo „Porsche“ ženklo entuziastus.

Kaip pasakoja V. Bilinskas, Vokietijos sportinių automobilių gamintojo ženklo gerbėjai aplankė Kaišiadorius, kur jų laukė ekskursija su gidu bei istorinių faktų žaidimai. Vėliau teko pasimėgauti ištaigingais pietumis ir fotosesija Zyplių dvare, o galiausiai pervažiuoti vienintele gatve-upe Plokščiuose bei persikelti per Nemuną.

Porsche cars on the road
(nuotr. Rogo Media)

Spalio pradžioje automobilių entuziastai nusprendė aplankyti Dzūkiją. Keliaudami surengė ne tik pirmo rasto grybo konkursą, bet ir aplankė šmaikščius lietuviškus pavadinimus turinčius objektus: Ūlos akį, Gaidžio kopą ir Meškos šikną.

Galiausiai, sako V. Bilinskas, niekad nebandyta pramoga tapo apsilankymas „Šakočių muziejuje“ ir tikro šakočio išsikepimas visiems drauge.

Rudenišką dieną užbaigė ekskursija Liškiavos bažnyčioje ir užkopimas į Merkinės apžvalgos bokštą.

Pasak idėjos autorių ir iniciatorių, sustoti jie nežada ir ateityje „Porsche“ ženklo entuziastus pakvies į dar ne vieną išskirtinę išvyką ar automobilių sportui pašvęstą renginį.

Panašūs įrašai

Back to top button