Niki Lauda : „Atsisakiusi Fernando Alonso paslaugų, Ferrari priėmė gerą sprendimą“

Ne vienerius metus „Ferrari“ ekipoje praleidęs Fernando Alonso ne padėjo, bet kenkė vienai tituluočiausių Formulės-1 komandų. Bent jau taip mano tris kartus Formulės-1 čempionu tapęs Niki Lauda. 

Iš Ispanijos kilęs Fernando Alonso paliko „Ferrari“ ekipą praėjusiais metais. Penkis metus praleidęs „Ferrari“ ekipoje jam taip ir nepavyko tapti pasaulio čempionu.

2015 metų sezoną ispanas nusprendė praleisti „McLaren“ ekipoje, kuriai variklius pradėjo tiekti į Formulės-1 čempionatą sugrįžusi „Honda“. Nors pirmieji šių metų sezonui „McLaren“ ekipai buvo ne patys sėkmingiausi, tačiau „Ferrari“ pasikeitė kardinaliai. Sebastianas Vettelis laimėjo Malaizijos GP ir tapo pačiu aršiausiu „Mercedes“ konkurentu.

maxresdefault

Pasak „Mercedes“ komandos nario, Niki Lauda, Sebastianas Vettelis sugebėjo pakeisti „Ferrari“ ekipoje tvyrančią atmosferą.

„Alonso yra egocentriškas, labai dažnai besiskundžiantis ir tamsus žmogus“, – kalbėdamas su „Repubblica“ žurnalistais kalbėjo Niki Lauda.

„Jis nėra labai malonus žmogus. Kiekvieną kartą pasibaigus lenktynėms, aš girdėjau kaip jis priekaištauja savo komandos nariams. Neveikia tas, neveikia anas ir pan.“

ferraris-sebastian-vettel-after-winning-the-2015-formula-one-malaysian-grand-prix_100506016_h

„Nenuostabu, jog tokių kalbų komandos moralė buvo nusiritusi iki pačio dugno.“

„Kiekvienas, bent kartą atstovavęs Ferrari ekipą, puikiai žino, kaip šios komandos nariai žvelgia į kritiką. Jeigu kitos ekipos nariai į kritiką retkarčiais galėtų nekreipti dėmesio, tai „Ferrari“ specialistai kiekvieną žodį ima į širdį.“

Panašūs įrašai

Back to top button