SportasŽiedas

„OBS World Endurance Cup“ virtualių lenktynių čempionatas keliauja į JAV

Lietuvių organizuojamos, tarptautinės „OBS World Endurance Cup sponsored by Optibet“ virtualios ištvermės lenktynės, spalio 30 d. prasidėjusios Spa trasoje, keliasi į JAV. Čia, sekmadienį dalyviai varžysis 3 valandų lenktynėse.

Virtualiais GT3, GT3 AM ir GT4 klasių automobiliais besivaržantys lenktynininkai jau pirmame etape „Spa Francorchamps“ trasoje parodė, kad prognozuoti nugalėtojus šiame čempionate beviltiška.

OBS Motorsport čempionato akimirka
OBS Motorsport čempionato akimirka

45 automobiliai ne visuomet išsiteko trasoje, buvo užfiksuota daugiau nei 60 incidentų, o lyderiai, dėl klaidų ar avarijų, staiga krisdavo į rikiuotės galą.

Po pirmo etapo GT3 klasėje pirmauja „Power Hit Radio Racing“ (Porsche 911 GT3 R), antroje vietoje yra gamyklinė „Ford“ komanda „Fordzilla“ (Mercedes AMG GT3 2020), trečioje – „Alpha Esports by G-Performance“ (BMW M4 GT3).

GT3 AM klasėje, kurioje lenktynininkų esporto reitingas kiek žemesnis, lyderiai yra „Slow and Confused“ (Porsche 911 GT3 R). Nuo jų nedaug atsilieka „Transport Engineers by Vilnius Tech“ (Porsche 911 GT3 R) ir „Locals Autosport“ (Mercedes AMG GT3 2020). „Shipzee Racing“ (Porsche 718 Cayman GT4) pirmauja GT4 klasėje, juos vejasi „MTSGRG“ (Aston Martin Vantage GT4) ir „Litcargus“ (Aston Martin Vantage GT4).

Prieš čempionato pradžią, organizatoriai komandų pasiteiravo, kuri trasa mėgstamiausia. Atsakymų buvo įvairių, bet nemaža dalis dalyvių paminėjo ir nemėgstamiausią – „Long Beach“, trasą, kurioje susirungs šį savaitgalį.

Varžybų nugalėtojų trejetukui bus suteikta galimybė išbandyti tikrą lenktyninį Porsche automobilį realioje trasoje. 5-6 vietos bus apdovanotos „Sechszylinder art“ paveikslais, o patekę į dešimtuką vyks į „OBS World“ VIP renginį. Dar įdomiau yra tai, kad visi prizai bus įteikti NFT (unikalūs vertę turintys virtualūs žetonai) pavidalu, o tai reiškia, kad jų gavėjai, jei nepasinaudos patys, galės parduoti virtualiame pasaulyje ir žetonus konvertuoti į realius pinigus.

Lapkričio 11 d., penktadienis

Treniruotė 1 – 18:00-00:00

Lapkričio 12 d., šeštadienis

Treniruotė 2 – 18:00-00:00

Lapkričio 13 d., sekmadienis

Apšilimas – 12:30

GT4 kvalifikacija – 13:40

GT3-AM kvalifikacija – 14:00 (tiesioginė transliacija)

GT3 kvalifikacija – 14:20 (tiesioginė transliacija)

Lenktynės – 14:40-17:40 (tiesioginė transliacija)

Back to top button