Olandas tapo milijoninio Sandouville gamykloje pagaminto „Renault Trafic“ savininku

Po to, kai „Trafic I“ buvo gaminamas Prancūzijoje (Creil), „Trafic II“ – Ispanijoje (Barselonoje) ir Jungtinėje Karalystėje (Lutone), 2010 m. „Renault“ nusprendė nuo 2014 m. vėl gaminti „Trafic III“ Prancūzijoje, šį kartą Sandouville gamykloje.

1964 m. atidarytoje Sandouville gamykloje per kitus 50 metų buvo gaminama dauguma „Renault“ aukščiausios klasės modelių, 2014 m. ji specializavosi šių lengvųjų komercinių automobilių gamyboje, o 2023 m. gegužės 23 d. olandų klientui pristatė milijoninį „Renault Trafic“.

Renault Trafic
Renault Trafic

„Hekstra“ – milijoninio „Renault Trafic“ pirkėjas

„Hekstra“ yra šeimai priklausanti čerpinių stogų bendrovė, kuri išliko ištikima savo šaknims ir kartu pradėjo statyti originalius, atsakingus namus.

Įmonė buvo įkurta 1929 m., o dabar jai vadovauja Romke Hekstra, ketvirtos kartos Hekstra. Jau daugelį metų jis kasdien naudojasi „Renault Trafic“ automobiliais, kuriais vyksta į savo projektus Nyderlanduose ir atgal.

Šį antradienį, 2023 m. gegužės 23 d., Heinz-Jürgen Löw, „Renault“ prekių ženklo lengvojo komercinio transporto vyresnysis viceprezidentas, ir Philippe Sourget, Sandouville gamyklos direktorius, įteikė Romke Hekstra juodos spalvos „Renault Trafic“ komandos autobusiuko raktelius. Tai milijoninis „Trafic III“, pagamintas nuo 2014 m., kai „Renault“ pradėjo gamybą Sandouville.

Renault Trafic
Renault Trafic

Sandouville gamyklos plėtra toliau tęsis

Dėl „Renault Trafic“ sėkmės rinkoje, Sandouville gamykla 2022 m. įdarbino 205 naujus darbuotojus, o 2023-aisiais ketinama įdarbinti dar 105 žmones. Daugelis iš jų dirbs vadybininkais, technikais ir operatoriais. Gamyklos tikslas – 2023 m. 30 proc. laisvų darbo vietų skirti moterims.

Kuomet 2010 m. „Renault“ nusprendė gaminti „Trafic“ Sandouville gamykloje, bendrovė į ją investavo 230 mln. eurų į gamyklos pertvarkymą, kad galėtų gaminti lengvuosius komercinius automobilius ir dabar galimas jų versijas.

Šio populiaraus furgono gamyboje šioje gamykloje pradėta 2014 m., o dabar iš šios gamyklos kasdien išvažiuoja po 600 „Renault Trafic“ automobilių. Kitaip tariant, dvi komandos kas 80 sekundžių pagamina po vieną „Trafic“ automobilį.

Apie 75 proc. „Renault Trafic“ pagamintų automobilių eksportuojama iš Prancūzijos.

Panašūs įrašai

Back to top button