Naujienos

Opel ruošiasi atnaujintos Corsa pristatymui

Opel Corsa yra populiariausias kompanijos modelis Europoje, tačiau stiprėjantys konkurentai neleidžia atsipūsti. Stipresnį finansinį užnugarį turinti kompanija suburtų specialistų komandą ir jai lieptų sukurti visiškai naują modelį, tačiau kai visi pinigai buvo išleisti naujos kartos variklių bei Opel Adam bei Mokka kūrimui, populiariausiam markės modeliui liko tik trupinėliai. 

Atnaujintas automobilis iš tikrųjų bus atnaujintas. Priekinė hečbeko dalis taps panašesnė į Adam ir Astra modelius. Siauresni žibintai, šiek tiek pūstesni sparnai ir didesnės radiatoriaus grotelės turėtų suteikti mažyliui atletiškumo. Automobilio interjeras taip pat bus atnaujintas. Pasikeis ne tik ciferblatai, bet ir visos konsolės išvaizda bei prietaisų išdėstymas.

O kaip gi automanai? Ar Opel juos užmiršo? Tikrai ne. Pati sportiškiausia ir galingiausia versija, palyginus su ankstesne, bus maždaug 100 kilogramų lengvesnė, o priekinius ratus suks naujas 1.6 litro turbininis motoras, kuris išvystys maždaug 200 arklio galių.

Opel atnaujintą Corsa pristatys šių metų rudenį, Paryžiaus automobilių parodoje.

Galerija : 

Back to top button