RalisSportasWRC

Ottas Tänakas kitais metais „WRC“ čempionate dalyvaus su „Toyota“

„Toyota Gazoo Racing“ komanda gali patvirtinti, jog Ottas Tänakas kitais metais taps „Yaris WRC“ pilotu pradedant nuo Monte Karlo ralio. Jo partneris bus Martinas Jarveoja. 30 metų amžiaus estas, iki šiol laimėjęs du šio sezono ralio etapus, yra vienas geriausių 2017 m. FIA Pasaulio ralio čempionato pilotų. 

„Toyota Gazoo Racing“ komanda antrąjį sezoną pasitiks su trimis „Yaris WRC- automobiliais, kurie dalyvaus visuose etapuose. Į komandos sudėtį taip pat įtraukti Jari-Matti Latvala ir Miikka Anttila bei Esapekka Lappi ir Janne Fermas.

Kajus Lindströmas, šiuo metu esantis Juho Hännineno kompanionas, imasi naujo vaidmens – nuo šių metų Australijos ralio etapo jis pradės eiti komandos sporto reikalų direktoriaus pareigas. Su tokiomis permainomis „Toyota Gazoo Racing“ komanda pasirengusi tolesniems 2018 m. sezono iššūkiams.

Tommi Mäkinenas (komandos vadovas)

„Mes labai džiaugiamės sulaukę Otto, kurį jau kuris laikas stebėjome. Jis yra puikus jaunystės ir patirties derinys, kurį papildo jo tinkamas psichinis nusiteikimas. Tai reiškia, jog jis labai tiks mūsų komandai. Kaip ir Yaris WRC, šiais metais Ottas pranoko visus lūkesčius. Tad esu tikras, jog jis bus stiprus partneris tiek kalbant apie greitį, tiek apie nuoseklumą važiuojant bet kokiu paviršiumi. Taip pat norėčiau pasveikinti Kajų užėmus naujas pareigas. Vienas mano smagiausių prisiminimų per visą karjerą – tai mūsų drauge pasiekta pergalė Monte Karle. Remdamasis savo bendradarbiavimo su juo patirtimi, žinau, jog Kajus yra tikras profesionalas. Jis tikrai naudingai pasitarnaus tolesnei mūsų komandos raidai. Galiausiai norėčiau labai padėkoti Juho už viską, ką jis padarė dėl mūsų. Jis visuomet bus mūsų šeimos narys. Jis atliko svarbų vaidmenį, padėdamas mums tapti tuo, kuo esame šiandien.“

Informacija apie Ottą Tänaką:

Gimimo data: 1987 m. spalio 15 d.

Amžius: 30 metų

Tautybė: estas

Pagrindiniai faktai:

2008 m. Estijos ralio čempionas

2009 m. Estijos ralio čempionas

2009 m. pirmasis WRC ralis

2010 m. Pirelli Star Driver konkursas Europoje

2011 m. antras bendras FIA SWRC čempionatas (3 pergalės)

2017 m. pirmoji pergalė WRC, Sardinijos ralis, antroji pergalė Vokietijos ralyje

WRC statistika:

77 startai, 2 pergalės, 10 prizinių vietų, 379 įskaitos taškai, 73 laimėti etapai

Back to top button