Padidinto pravažumo automobilių manija tęsiasi : „Dacia“ pristatė naujas „Lodgy“ ir „Dokker“ versijas

„Nouveau, nouveau“, – sušuko prancūzas savo kolegai iš Rumunijos. Biudžetinių automobilių gamintojas į Paryžiaus automobilių parodą atveš parodyti dvi „Lodgy“ ir „Dokker“ modelių versijas, kurios turėtų patenkinti padidinto pravažumo automobilių gerbėjų norus. 

„Dacia“ šiuo metu gali pasiūlyti įsigyti tik vieną padidinto pravažumo automobilį – „Sandero Stepway“. O kaip gi „Dacia Duster“? Vargu ar šį automobilį būtų galima vadinti padidinto pravažumo, nes tai yra tikras visureigis, kuris gali pravažiuoti ne tik didesnę balą, bet ir klampesnį miške esantį ruožą.

Grįžkime prie esmės. „Dacia Lodgy“ ir „Dokker“ beveik niekuo nesiskirs nuo anksčiau paminėto „Sandero Stepway“. Talpūs ir praktiški automobiliai turės šiek tiek aukštesnę prošvaisą, keletą iš plastmasės pagamintų detalių ir ekonomiškus „dCi“ dyzelinius motorus.

„Lodgy Stepway“ ir „Dokker Stepway“ bus komplektuojami su 90 arba 110 arklio galių išvystančiais dyzeliniais varikliais, kurie didžiausią sukimo momentą perduos tik į priekinius varomuosius ratus.

Lietuvoje naujos modelių versijos turėtų pasirodyti šių metų pabaigoje.

Panašūs įrašai

Back to top button