Pagal itališką receptą sukurta „Chevrolet Corvette“

Klasikinių automobilių aukcionai yra įdomūs tuo, jog juose galima išvysti iki šiol dar negirdėtų automobilių. Nors dauguma iš jų europietiški, tačiau šis eksponatas buvo sukurtas Jungtinėse Valstijose, „General Motors“ dirbtuvėse. 

Iki šiol, visos „Chevrolet Corvette“ modelio kartos buvo kuriamos pagal panašų receptą. Variklis priekyje, vairuotojas per vidurį, o varomieji ratai gale. Nors pasigirsta įvairiausių kalbų apie „General Motors“ planus pakeisti „Corvette“ komponuotę, tačiau iki šiol pro „Chevrolet“ gamyklos vartus riedėdavo tik klasikinės komponuotės automobiliai.

Vis dėlto, anapus Atlanto gyvenantys automanai labai dažnai sau gali leisti įsigyti klasikinį „Chevrolet Corvette“ modelį, radikaliai jį pakeisti ir vėliau jį parduoti per daug pinigų turinčiam automobilių kolekcionieriui.

mid-engined-corvette-with-1000-hp-to-be-offered-at-auctions-america-fort-lauderdale_10

V7

„V7 Twin Turbo“ – būtent tokiu vardu buvo pavadintas keletos entuziastų projektas, kuris turėtų sužavėti ne vieną „Chevrolet Corvette“ gerbėją. Tai – 1963 metų gamybos „Chevrolet Corvette“ su moderniu „Chevrolet“ benzininiu varikliu ir automatine pavarų dėže.

Per vidurį sumontuotas „Chevrolet“ benzininis motoras išvysto daugiau nei 1000 arklio galių ir 1331 Nm sukimo momentą. Nežinome ar automobilis turi elektroninę stabilumo sistemą, nes 1331 Nm sukimo momentas keliaujantis tik į galinius ratus gali sudaryti problemų norint iš vietos pajudėti nesukėlus didžiulio dūmų kamuolio.

Vis dėlto, reikėtų paminėti, jog automobilis turi „Penske Racing“ pilnai reguliuojamą pakabą, didžiulius „Baer“ stabdžių diskus, „Cobra“ lopšius, elektra valdomus langus, oro kondicionierių ir garso sistemą, kuri dažniausiai montuojama tik į S klasės „Mercedes Benz“.

Tradiciškai, tokie unikalūs automobiliai nėra labai pigūs. Įprastai tokių projektų kainos prasideda nuo kelių šimtų tūkstančių eurų, tačiau „V7 Twin Turbo“ kainuoja tiek pat kiek ir visiškai naujas „BMW M5“ – 100 tūkst. eurų.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button