RenginiaiSportasStraipsniai

„Pakruojo žiema 2016“ : Linksmybės ant užšalusios upės

Pakruojis tikrai nėra tas miestelis, kuris visoje Lietuvoje būtų žinomas kaip automobilių sporto sostinė. Vis dėlto, maždaug 5000 gyventojų turinčiame miestelyje gyvena pakankamai gausus būrys automobilių ir autosporto entuziastų, kurie dėl visų automanų gerovės organizuoja mėgėjiškas varžybas. 

Pakruojo automobilių sporto klubas praėjusį sekmadienį, sausio 24 dieną, entuziastus iš visos Lietuvos kvietė atvykti į „Pakruojo žiema 2016“ – mėgėjiškas varžybas, kurios vyko ant Kruojos upės užtvankos ledo.

Pakruojo Žiema - 2016 (42)

Ant Kruojos upės įrengta laikina lenktynių trasa tapo puikia žaidimų ir treniruočių aikštele, kurioje savo jėgas ir vairavimo įgūdžius panoro išbandyti per 130 dalyvių.

Visi į lenktynes užsiregistravę dalyviai buvo suskirstyti į kelias skirtingas klases : „AWD“, „FWD“, „RWD“, laisvąją, motociklų ir keturračių. Atskiroje klasėje dėl greičiausiosios titulo varžėsi ir dailiosios lyties atstovės, kurios nepraleidžia progos užsidėti specialaus šalmo ir išdeginti pilną baką benzino.

Pakruojo Žiema - 2016 (2)

Pakruojo automobilių klubo narių surengtos mėgėjiškos varžybos tapo savotišku savaitgalio uždarymo renginiu, nes tiek gausios dalyvių, tiek žiūrovų gretos leido mėgautis „Pakruojo žiema 2016“ renginiu.

Kol gausus palaikymo būrys palaikė savo draugus ar kolegas, lenktynių trasoje važiuojantys sportininkai stengėsi neišslysti iš trasos, nepraleisti savo varžovo arba prisivyti į priekį pabėgusį kolegą-lenktynininką.

Pakruojo Žiema - 2016 (3)

Nors mes šias varžybas vadiname mėgėjiškomis, tačiau Pakruojo automobilių klubas pasistengė, jog geriausią pasirodymą surengę lenktynininkai namo sugrįžtų su vertingais prizais. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti Pakruojo automobilių sporto klubo diplomais ir taurėmis, ir „Liqui Moly“ dovanomis.

Klasių nugalėtojai :

  • „Damų“ klasės nugalėtoja – Birutė Vaišvilaitė
  • „FWD“ klasės nugalėtojas – Artūras Lipavičius
  • „RWD“ klasės nugalėtojas – Darius Najus
  • „AWD“ klasės nugalėtojas – Egidijus Kirdeikis
  • „2WD+“ klasės nugalėtojas – Robertas Zauka
  • „AWD+“ klasės nugalėtojas – Modestas Gedvygas
  • „Laisva I“ klasės nugalėtojas – Ramūnas Ragulis
  • „Laisva II“ klasės nugalėtojas – Irmantas Ditkus
  • Keturračių klasės nugalėtojas – Darius Lukšta

Nuotraukų autorius : Lukas Laurikietis

Panašūs įrašai

Back to top button