ĮvairenybėsNaujienos

Pamatykite ir įsitikinkite: pritrenkianti „Tesla Model S Plaid“ akceleracija

Retas automobilis pasaulyje gali pademonstruoti įspūdingą akceleraciją, kuri iškart atimtų amą. „Bugatti Chiron“, „Rimac Nevera“ ar „La’Ferrari“ tikrai yra vieni iš tų, kurių akceleracija sugeba nustebinti, tačiau tarp jų ganėtinai lengvai įsiterpia gerokai pigesnė ir ne tokia išskirtinė „Tesla Model S Plaid“.

Greičiausio, pajėgiausio ir galingiausio „Tesla“ titulą nešantis modelis, gamintojo teigimu, iki 100 km/val. įsibėgėja per maždaug 2 sekundes ir pasiekia netgi 322 km/val. maksimalų greitį. Visa tai skamba kaip iš fantastikos srities, ar ne?

„Youtube“ kanalo „AutoTopNL“ komanda gavusi galimybę išbandyti „Tesla Model S Plaid“, iškart ryžosi patikrinti ar gamintojo deklaruojamos charakteristikos nėra tik išpūstas burbulas.

Vaizdo įraše matyti kaip „Tesla Model S Plaid“ iki 100 km/val. įsibėgėja per 2,56 sekundės. 200 km/val. greitį jis pasiekia vos per 6,82 sekundės.

1/4 mylios atstumą automobilis įveikia per 9,62 sekundės, o pusę mylios distanciją „Tesla Model S Plaid“ nuvažiuoja per 15,03 sekundės.

Panašūs įrašai

Back to top button