• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Elektromobiliai - automobilių sporto ateitis? Galbūt. Tačiau, kol daugelis gamintojų pereina prie hibridinių jėgainių, Mitsubishi vieninteliame savo lenktyniniame bolide naudoja elektrinius motorus.
Šiemet Pikes Peak varžybose dalyvavęs Mitsubishi MiEV Evolution III tapo greičiausiu elektromobiliu dalyvavusiu šiose varžybose. Jis lenktynių trasą įveikė per 9 minutes ir 08.188 sekundės.
Mitsubishi MiEV Evolution III tapo ne tik greičiausiu elektromobiliu, bet ir užėmė antrąją vietą absoliučioje įskaitoje. O tai yra labai didelis pasiekimas automobiliui, kuris neturi įprasto vidaus degimo variklio.
Nežinome ar kada nors priprasime prie lenktyninių automobilių, kurie skleidžia... tylą, tačiau turbūt reikia su tuo susitaikyti.

isten folks – you're hearing the eventual future of motorsports. This is
Greg Tracy and the
Mitsubishi MiEV Evolution III as they assault the treacherous course at Pikes Peak in just 9:08.188.
This run is significant for a number of reasons. As we recapped in our Pikes Peak finale post, Tracy's run was a mere two seconds off the best overall time at this year's event, snagging him and
Mitsubishi second place overall, as well as first in the Electric Modified class and the fourth fastest time ever recorded. Perhaps more importantly, though, Tracy thoroughly trounced the previous EV record at Pikes Peak, beating the legendary
Nobuhiro "Monster" Tajima's 2013 best of 9:46.530.
It's an impressive feat, and now you can experience the whole run from as near a first-person viewpoint as you're going to get.