ĮvairenybėsNaujienos

Parduoda metalo laužą, bandydami įtikinti, jog jis tinka restauracijai

Įvairiuose automobilių aukcionų portaluose gausu senovinių automobilių, kurie taip ir skatina pagalvoti apie santaupų išleidimą. Nors daugelyje klasikinių automobilių aukcionų dalyvauja tik puikios būklės egzemplioriai, tačiau šis atvejis yra kitoks.

Metalo laužo krūva – taip būtų galima apibūdinti šį, Lenkijoje parduodamą „Maserati Merak“ egzempliorių. Iš Jungtinių Valstijų į Europą atvykęs modelis yra, apverktinos būklės, tačiau automobilį parduodantis asmuo tikina, jog tai – puikus projektas restauracijai.

Žvelgiant vien į nuotraukas sunku visapusiškai įvertinti automobilio būklę, tačiau vargu ar net pats profesionaliausias automobilių restauratorius apsiimtų šio „Maserati“ atgaivinimu.

Sutraiškytas automobilis labiau primena per pusę perskeltas laivo nuolaužas, kurias, beje, nuo galutinio sugriuvimo laiko medinės lentos.

Tokios būklės automobilis tikrai turėjo būti patekęs į avariją, mat vien laikas tokios žalos padaryti tikrai negalėjo. Priekinio stiklo nėra, o stilingai atrodžiusio interjero erdvę užima minėtos medinės lentos.

Vis dėlto, jeigu šiuo metu ieškote neeilinio iššūkio, tuomet užsukite ČIA.

Back to top button