Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį Italijoje baigėsi aštuntasis pasaulio motokroso čempionato etapas.
„MXGP“ klasės pirmose lenktynėse nugalėjo ispanas Jorge Prado su „KTM“. Jis aplenkė italą Antonio Cairoli („KTM“) ir šveicarą Jeremy Seewerį („Yamaha“).
Arminas Jasikonis
su „Husqvarna“ motociklu pirmajame rate dar važiavo tik 15-as, bet vėliau sparčiai gerino poziciją, o po lenkimo paskutiniame rate finišavo 6-as.
Antrose lenktynėse greičiausias buvo slovėnas Timas Gajseris („Honda“), antras – A.Cairoli, o trečias – prancūzas Romainas Febvre („Kawasaki“). A.Jasikonis po starto buvo pakilęs iki 10-os vietos, bet tuomet nukrito iki 21-os pozicijos. Vėliau lietuviui vėl teko lenkti nemažai varžovų, o finišą jis pasiekė 13-as.
A.Jasikonis su 233 tšk. bendroje pasaulio čempionato įskaitoje užima 6-ą vietą. Lyderiauja A.Cairoli (285), lenkiantis T.Gajserį (278) ir dėl traumos jau antrą etapą praleidusį buvusį lyderį olandą Jeffrey Herlingsą („KTM“, 263).
Devintosios sezono lenktynės rugsėjo 27 d. vyks Italijoje.