ĮvairenybėsNaujienos

Paskelbtas naujas „Ferrari“ filmo anonsas

1957-aisiais „Ferrari“ markės įkūrėjas ir žodžio kišenėje neieškantis Enzo Ferrari išgyvena krizę.

Viena žinomiausių sportinių automobilių gamintojų pasaulyje dirba ties bankroto riba. Enzo Ferrari ir žmonos santuoką griauna prieš vienerius metus miręs sūnus – Dino Ferrari.

Vis dėlto, nepaisant priešakyje esančių sunkumų, Enzo Ferrari ryžtingai tęsia bendrovės veiklą ir stumia savo darbuotojus bei gamyklinės komandos lenktynininkus priekį. Visgi, jų laukia klastingos ir sudėtingos „Mille Miglia“ lenktynės, kuriose „Ferrari“ tiesiog žūtbūt privalo laimėti.

Naujoje kino juostoje „Ferrari“ pagrindinį vaidmenį atlieka Adamas Driveris. Jis kino gurmanams yra geriau žinomas iš tokių filmų kaip „House Of Gucci“, „Star Wars“ ar „BlackKkKlansman“.

Metų pabaigoje kino teatruose pasirodysiančioje juostoje pagrindinius vaidmenis taip pat atlieka Shailene Woodley, Penelope Cruz, Sarah Gadon ir automobilių pasaulyje gerai žinomas Patrickas Dempsey.

„Ferrari“ filmas rugpjūčio mėnesio pabaigoje pirmą kartą buvo pristatytas Venecijos kino filmo festivalyje. Tuomet šios kino juostos autoriai džiaugėsi, mat žiūrovai jį įvertino 7 minutes trukusiomis ovacijomis ir plojimais.

Panašūs įrašai

Back to top button