Straipsniai

Paskola automobiliui – greitesnis būdas įsigyti svajonių automobilį?

Kiekvienas iš mūsų turime svajonių automobilį, apie kurį galvojame nuolatos. Kadangi esame visi skirtingi, kiekvieno iš mūsų poreikiai yra individualūs, todėl nenuostabu, jog Jonas svajoja apie „Audi RS6“, o Mindaugas nenustoja kalbėti apie „Honda Civic Type R“.

Svajonių automobiliai ne veltui vadinami svajonių automobiliais, nes juos įsigyti pajėgia ne kiekvienas. Sumokėti visą sumą už automobilį, kuris kainuoja 30 000 ar 50 000 eurų gali ne kiekvienas. Tad ką tokiu atveju daryti? Stovint šioje kryžkelėje, galima pasirinkti vieną iš dviejų kelių, kuriuo būtų galima eiti.

Pirmasis kelias – užsibrėžti tikslą ir tikslingai link jo eiti. Šis kelias sudėtingesnis ir ilgesnis. Kas žino, kiek metų gali prireikti kol pajėgsite įsigyti savo svajonių automobilį. Tuo tarpu antrasis kelias yra žymiai greitesnis ir malonesnis, nes automobilį būtų galima įsigyti kelių savaičių ar net dienų bėgyje. Ką mes turime omenyje?

Pasirinkus antrąjį kelią ir nusprendę nekaupti kapitalo savo svajonių automobiliui, turėtumėte keliauti į artimiausią banką ir pildyti paraišką paskolai, kuri leistų įsigyti norimą mašiną. Bėda yra tame, jog paskolas teikiančių bankų ar bendrovių yra labai daug. Kiekviena įstaiga vilioja itin mažomis palūkanomis, pačia aukščiausia aptarnavimo kokybe ir kitomis, saldžiai skambančiomis frazėmis. Tad kaip išsirinkti tą vienintelę, kuri nenumautų paskutinių kelnių ir Jumis pasirūpinti kaip lygus su lygiu? Mūsų atsakymas – paskola automobiliui.

Gavę paskolą automobiliui, galite įsigyti bet kurį Jums patinkantį naują arba naudotą, automobilį. Priklausomai nuo Jūsų situacijos ir finansinių galimybių, paskolą suteikianti įstaiga gali finansuoti visą arba tik trūkstamą automobilio vertės dalį. Be to, visiškai naują automobilį galite įsigyti nereikalaujant jokio pradinio įnašo, nereikia įkeisti automobilio – naujas pirkinys tampa Jūsų nuosavybė!

Nusprendę imti paskolą automobiliui, galėtumėte pasirinkti bet kurį Jūsų trokštamą automobilį. Tačiau kokį? Norėdami palengvinti Jūsų dalią, atrinkome keletą įdomių variantų, kurie, galbūt, sudomins ir Jus.

Visus pasirinkimus suskirstėme pagal kainą : 20 000, 15 000, 10 000 ir 5000 eurų.

20 000 euru kategorija

JEEP GRAND CHEROKEE SRT

Visureigiai šiais laikais yra beprotiškai populiarūs, net ir tarp automanų, kurie norėdami sutalpinti visą savo šeimyną, pasirenka ne vienatūrį ar universalą, bet visureigį. Už 20 000 eurų sumą Jūsų garaže galėtų atsidurti itin galingas padangų svilintojas – „Jeep Grand Cherokee“. Tiesa, tai nėra pats ekonomiškiausias automobilis pasaulyje, tačiau kiekviena kelionė tikrai liktų įsimintina.

jeep_grand_cherokee_srt8_2

MERCEDES BENZ CLS

Elegantiškas, prabangus ir ištaigingas. Už 20 000 eurų Jums pavyktu įsigyti antros kartos modeli, kuris bus aprūpintas moderniomis technologijomis, pažangiomis saugumo sistemomis. Nors Jūsų akiratyje bus ne „AMG“ modifikacijos, tačiau ne tokios pajėgios „CLS“ automobilio versijos teiks ne ką mažiau džiaugsmo negu beprotiškai greitos „AMG“ versijos.

mercedes-benz_cls350_cdi_8

MITSUBISHI LANCER EVO

Pristatyti šio automobilio tikrai nereikia. Vienas gerbiamiausiu ir dinamiškiausių sedanų pasaulyje buvo ir bus dievinamas tarp daugybės automanų. Neabejotinai, vienas iš tų automobilių, kuriam galime priskirti „Future Classic“ statusą.

EVO IX

15 000 eurų kategorija

JAGUAR XJ

Kad ir kokie populiarūs būtų „Audi“, „BMW“ bei „Mercedes Benz“ modeliai, net neabejojame, jog daugelis automanų, bent vieną kartą, buvo pagalvojęs ar pasvajojęs apie britišką alternatyvą.

Jaguar XJ

PEUGEOT RCZ

„Peugeot“ tarp svajonių automobilių? O kodėl gi ne? „Peugeot RCZ“ yra išvaizdus, smagiai valdomas, jaunatviškas automobilis. Ko daugiau gali reikėti jaunam vairuotojui?

BMW X5

Kaip bebūtų keista, tačiau štai šis modelis yra daugelio svajonių sąrašuose. Didelis ir ištaigingas. Ne veltui šių automobilių yra tiek daug mūsų šalies gatvėse.

BMW X5

10 000 eurų kategorija

VOLVO C30

Mažasis švedų kompanijos hečbekas – svajonių automobilis? Jeigu esate sportiškų hečbekų gerbėjas – tai tikrai vienas iš tų modelių apie kurį būtų galima pasvajoti, ypač apie versiją su nuostabiai skambančiu 5 cilindrų benzininiu varikliu.

Volvo C30

ALFA ROMEO SPIDER

Klasikinių automobilių mėgėjams – tai vienas įdomiausiu pasirinkimu. Stilingas ir išskirtinis – automobilio verte ateityje tik augs, tad galima sakyti, jog tai yra ne tik svajonių automobilis, o investicija.

Alfa Romeo Spider

AUDI TT

„Audi TT“ tikrai nėra tas automobilis, kurį būtų galima pavadinti moterišku. Nors apvalios formos patinka ne visiems automanams, tačiau efektyviai veikiantys keturių cilindrų benzininiai varikliai su turbina labai greitai privers pamiršti apvalias kėbulo formas.

Audi TT

5000 eurų kategorija

HONDA CIVIC TYPE R

Vienas geriausių sportiškų hečbekų. Pakankamai paprastas, smagus vairuoti, o užburiantis benzininis variklis tik dar kartą patvirtins,jog naujoji „Civic Type R“ karta neturi tiek daug charizmos kaip štai šis modelis.

Civic Type R

NISSAN 300ZX

Net ir dabar šis automobilis atrodo taip, lyg būtų pagamintas ne 1990, o 2000 metais. Jeigu ne auganti „SUV“ automobilių banga, dabar greičiausiai matytume modernų „300ZX“ įpėdinį.

Nissan 300ZX

TOYOTA MR2

Japoniškas „Ferrari“ su „Toyota“ markės automobiliams būdingomis eksploatacijos išlaidomis. Tačiau kaip ir bet kuris kitas „Ferrari“ modelis, taip ir „MR2“ tampa retu ir brangiu automobiliu. Be to, keliuose jų nėra tiek daug, jog važiuodami su savuoju „MR2“ pasuktumėte galvą į kairę ir pamatytumėte dar vieną tokį patį modelį.

toyota_mr2_7

Back to top button