Paskutinį gegužės penktadienį – naktinis švediškų automobilių entuziastų susibūrimas

Ne tik pavienės automanų grupelės nerimsta penktadienio ar šeštadienio vakarais. Į bendrus entuziastų ir bendraminčių susibūrimus noriai renkasi ir automobilių klubų nariai, kurie pasiilgę šiltų ir sausų orų, su didžiuliu malonumu išvažiuoja į gatves pasivažinėti.

Pastaruoju metu, automobilių entuziastai buvo labai dažnai kviečiami į naktinius pasivažinėjimus po Vilniaus arba Klaipėdos miestų gatves. Puikus ir daugeliui automanų patinkantis formatas atkeliauja ir į Kauną, kuriame dviejų klubų iniciatyva bus surengtas automaniškas night ride’as.

Šį vakarą, penktadienį, gegužės 26 dieną, „Saab Lithuania“ ir „Volvo“ klubo atstovai kviečiai švediškų automobilių vairuotojus ir gerbėjus atvykti į naktinį pasivažinėjimą Kauno miesto gatvėmis, kurios pastaruoju džiugina itin lygia kelio danga. Puikus pagrindas žemagrindžiams automobiliams!

Norėdami šiek tiek daugiau sužinoti apie naktinį pasivažinėjimą, pakalbinome vieną iš renginio organizatorių.

kedainiuose-ivyko-grandiozinis-svedisku-automobiliu-gerbeju-susitikimas116

Naktinis pasivažinėjimas Kaune – kodėl pasirinkote tokio tipo renginį?

– Naktinį pasivažinėjimą pasirinkome todėl, nes tai įdomi idėja, kuri patiko mūsų klubo nariams. Tai žymiai įdomesnė veiklą nei stoviniavimas stovėjimo aikštelėje.

Į pasivažinėjimą kviečiate ne tik Volvo, bet ir Saab vairuotojus. Bendras pomėgis švediškiems automobiliams skatina bendradarbiauti?

– Į šį renginį kviečiame „Volvo“ ir „Saab“ vairuotojus, nes kaip suprantate – mes turime silpnybę švediškiems automobiliams.

Įprastai tokio tipo renginiai vyksta Vilniuje, kodėl pasirinkote Kauną? Ar didžioji dauguma Jūsų bendruomenės narių yra iš Kauno?

– Turime didžiulį narių skaičių Kauno mieste, tad galvodami apie lokaciją, rinkomės tokią, kurioje būtų lengviau viską suorganizuoti. Ateityje tokio pobūdžio renginius surengsime ir kituose miestuose, pavyzdžiui Vilniuje.

Koks renginio planas?

– Pagrindinė pramoga – automobilių judėjimas kartu, bendravimas, domėjimasis bendraminčių nuveiktais darbais ir būsimais projektais.

Kur švediškų automobilių fanai turėtų susirinkti?

– Visų entuziastų lauksime šiandien, 21 valandą, „Akropolio“ prekybos centro aikštelėje, ketvirtame aukšte.

Nuotraukų autorius – Lukas Laurikietis

Panašūs įrašai

Back to top button