ĮvairenybėsNaujienos

Paskutinį kartą: paviešins paskutinę „Gymkhana“ dalį, kuri buvo nufilmuota prieš Keno Blocko mirtį

Po tragiškai pasibaigusios Keno Blocko mirties šių metų pradžioje, ilgamečiai vyro kolegos ir „Gymkhana“ kūrybinės komandos nariai prasitarė, jog neplanuoja sustabdyti savo veiklos ir vietoje to, siekiant tinkamai pagerbti Keno Blocko atminimą, jie netrukus paviešins naują, bet paskutinį „Hoonigan“ komandos darbą.

Šiuo metu apie naują ir paskutinę „Gymkhana“ dalį žinoma nedaug. Remiantis „Hoonigan“ pateikta informacija, paskutinis „Gymkhana“ nuotykis buvo nufilmuotas 2022 m. pabaigoje.

Vadovaujantis „Hoonigan“ išplatintu „Gymkhana“ anonsu, Kenas Blockas jame naudos specialiai nutrūktgalviškiems pasirodymams sukurtą elektrinį „Audi“ prototipą. Dviejų elektros variklių konfigūracija leido Kenui mėgautis daugiau nei 670 arklio galių išvystoma elektros pavara.

Akimirksniu pasiekiamas didžiulis elektrinės pavaros momentas kone idealiai tiko „Gymkhana“ stiliaus vaizdo įrašams. Filmuojant pirmąjį „Electrikhana“ siužetą Las Vegase, Kenas Blockas eilę kartų pademonstravo, jog elektrinė „Audi“ gali būti ne tik stulbinančiai greita, bet ir velniškai padykusi.

Vėliau kalbėdamas su skirtingų leidinių atstovais jis sakė, jog „Audi S1 Hoonitron“ buvo pažangiausias iki šiol vairuotas drifto automobilis.

Norime priminti, jog milijonus gerbėjų visame pasaulyje turėjęs Kenas Blockas mirė 2023 m. sausio 2-ą dieną.

Tuomet komandos ir šeimos atstovai pranešė, jog vyras žuvo dėl sužalojimų, patirtų per avariją sniego motociklu.

Panašūs įrašai

Back to top button