Formulė1Sportas

Paskutiniuose ratuose 3-čią vietą iškovojęs F.Alonso: „Man atrodė, jog tai truko 30 ratų“

Fernando Alonso ir Sergio Perezas visiems Formulės 1 gerbėjams įteikė netikėtą dovaną – intriguojančią kovą dėl 3-osios vietos iki pat paskutinių varžybų akimirkų.

Eilę ratų savo poziciją sumaniai saugojęs ispanas galiausiai, likus vos porai ratų iki varžybų pabaigos, leido į priekį įsiveržti S.Perezui.

Akimirką atrodė, jog sportinę formą atgavęs „Red Bull“ komandos narys lenktynes užbaigs trečioje pozicijoje, tačiau paskutiniame rate F.Alonso susikūrė galimybę, kuri jam leido po ilgos pertraukos užlipti ant podiumo.

„Man atrodė, jog tai truko 30 ratų“, – pasibaigus lenktynėms juokavo F.Alonso.

„Kai jis mane aplenkė likus dviem ratams iki varžybų pabaigos, pagalvojau, jog mano galimybės kovoti dėl podiumo išseko. Vis dėlto, vėliau ketvirtame posūkyje atsiradęs tarpas suteikė man progą atsigriebti“, – įvykių eigą prisimena lenktynininkas.

Po įspūdingo važiavimo lenktynininkui pagyrų negailėjo ir „Aston Martin“ komandos atstovai: „Tai – fenomenalus komandos rezultatas“, – pridūrė jie.

Fernando Alonso
Fernando Alonso

„Mercedes“ komandos viduje – nusivylimas

Jeigu „Aston Martin“ komandos nariai šiandien džiūgavo, permainingą sezoną išgyvenanti „Mercedes“ ekipa iš Brazilijos išvykęs gerokai niūresnėmis nuotaikomis.

L.Hamiltonas varžybas užbaigė vos 8-oje pozicijoje, o reikiamo tempo neatradęs G.Russellas galiausiai turėjo iš varžybų pasitraukti.

„Akivaizdu, jog šį lenktynių savaitgalį kažką padarėme ne taip. Kol kas, nesame tikri kas nutiko, bet lenktynių metu neturėjome reikiamo tempo. Iš pradžių manėme, jog vakar tai galėjo būti vienkartinis atvejus, bet taip nebuvo“, – po lenktynių sakė G.Russellas.

George Russell
George Russell

„Turime susitelkti, surasti to priežastis, nes prieš 12 mėnesių čia turėjome stipriausias ir geriausias sezono lenktynes“, – pridūrė jis.

Britas kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais taip pat pakomentavo dėl kokių priežasčių „Mercedes“ komanda nusprendė sustabdyti G.Russello vairuojamą bolidą.

„Variklio darbinė temperatūra buvo per aukšta. Jeigu nebūtume pasitraukę iš lenktynių, jis tiesiog būtų perkaitęs“, – apmaudo neslėpė lenktynininkas.

Panašūs įrašai

Back to top button