ĮvairenybėsVideo

Patarimas : Neplaukite savo automobilio su labai aukšto slėgio įrenginiais

Jeigu jums atsibodo plauti savo automobilį rankomis, greičiausiai peržvelgėte ne vieną įmonės tinklapį, kuriame siūloma įsigyti aukšto slėgio plovimo įrangą. Šios įrangos privalumas yra tas, jog ją galima naudoti įvairiose situacijos, ne tik automobiliui plauti.

Tačiau, jeigu Jūsų kieme atsirastų „Hammelmann“ aukšto slėgio įrenginys – bėkite kuo toliau ir kartu su savimi pasiimkite automobilį, nes kitu atveju gali atsitikti kaip štai šiam „Mercedes Benz 190E“.

Vos šis įrenginys buvo įjungtas, milžinišku greičiu skriejantis vanduo išdaužė ne tik automobilio stiklus, bet ir sugadino vokiško sedano saloną.

Pasižiūrėkite patys.

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai yra universalūs namų ūkio įrenginiai, kuriuos galėtų naudoti net vaikai. Prijunkite įrenginį prie vandens šaltinio, įjunkite į elektros lizdą, paleiskite vandenį, įjunkite aukšto slėgio plovimo įrenginį ir valymo malonumas prasideda.

A Hammelmann high-pressure tank cleaner blasts out jets of water at over 14,000 psi. Pumping out more than 50 gallons of ultra-pressurized water a minute, it’s the perfect tool for blasting away grime. It’s not, however, a good device for cleaning out your car’s interior. Don’t believe me? Just look at the insane havoc it wreaked on this poor old Benz.

Panašūs įrašai

Back to top button