Naujienos

Paviešino automobilių sąrašą, kurių žmonės antrą kartą nepirktų

Viena didžiausių pirkėjų rekomendacijų platformų „Consumer Reports“, kiekvienais metais paviešina geriausių, blogiausių ar patikimiausių automobilių suvestinę, tačiau šį kartą populiarios platformos atstovai nusprendė atsakyti į kitą klausimą.

Neseniai atliktame tyrime, automobilių vairuotojai buvo paprašyti į labai paprastą klausimą – Ar dabar turimą automobilį pirktumėte dar kartą?

„Consumer Reports“ tyrime teigiama, jog jame dalyvavo tūkstančiai automobilių vairuotojų, kurie ne tik pasidalino savo įspūdžiais eksploatuojant konkretų automobilį, bet ir padėjo surasti labiausiai lūkesčių nepateisinusį automobilį.

Volkswagen Atlas Cross Sport SEL R-Line
Volkswagen Atlas Cross Sport SEL R-Line

Galbūt tai neturėtų jūsų nustebinti, tačiau „Consumer Reports“ tyrime dalyviai labiausiai buvo nepatenkinti europietiškais automobiliais. Net 62% „Volkswagen Atlas Cross Sport“ savininkų teigė, jog daugiau gyvenime nepirktų šio automobilio.

Antroje vietoje, pagal nepasitenkinimą, liko „Mercedes-Benz GLB“. Šio krosoverio antrą kartą nepirktų 61% pirkėjų.

Blogiausiųjų penketuką užbaigia „Infiniti QX50“ (60%), „Mercedes-Benz GLA“ (55%) ir „Jeep Compass“ (54%).

Žvelgiant į kitą spektro pusę, „Consumer Reports“ tyrime dalyvavę vairuotojai labiausiai gyrė „Chevrolet Corvette“, „Porsche 911“, „Rivian R1T“, „Ford Maverick“ ir „Hyundai IONIQ 5“.

Back to top button