Paviešintos naujos kartos „Mercedes-AMG E 63 S“ charakteristikos

„Mercedes Benz“ atstovai Lietuvoje neseniai surengė prašmatnų naujos kartos E klasės pristatymą į kurį buvo pakviesti žiniasklaidos atstovai ir potencialūs bei ilgamečiai „Mercedes Benz“ klientai. 

Tęsiant ilgametę E klasės tradiciją, iš pradžių „Mercedes Benz“ modelių gamą papildys sedanas, universalas, kupė ir kabrioletas. Be naujų kėbulo tipų, E klasės modelių gamoje atsiras ir naujos modifikacijos. Viena iš jų – „AMG“ specialistų modifikuoti E klasės modeliai.

„E 63 AMG“ bus pati sportiškiausia ir brangiausia E klasės modelio versija, kuri bandys pranokti pagrindinius varžovus iš „Audi“, „BMW“ ir „Jaguar“ stovyklų.

00

Į interneto platybes „pabėgusios“ nuotraukos atskleidžia oficialiai nepristatyto „E 63 AMG S“ modelio technines charakteristikas, kurios priverčia aiktelėti.

Sprendžiant iš nuotraukose matomų skaičių, naujos kartos E klasės „AMG“ modelis turės 4.0 litrų darbinio tūrio benzininį variklį, kuris išvystys net 612 arklio galių ir 850 Nm sukimo momentą. Be to, ši versija turės keturių varančiųjų ratų pavarą ir devynių laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėžę.

01

Palyginimui – senoji „E 63 AMG S“ versija turėjo 5.5 litro darbinio tūrio agregatą, kuris galėjo išvystyti 585 arklio galias ir 850 Nm sukimo momentą.

Standartinė „E 63 AMG“ versija taip pat turės 4.0 litrų darbinio tūrio motorą, tačiau jo pajėgumas sieks 525 arklio galias ir 700 Nm sukimo momentą.

Panašūs įrašai

Back to top button