DriftasSportas

Penktadienį įvykusiame trečiame Omano drifto čempionate – B.Čirba iškrito TOP8 etape, A.Vasiliauskas susidūrė su technikos gedimais

Po trumpos pertraukos, Omane įvyko trečiasis drifto čempionato etapas, kuriame savo dalyvavimą tęsė Andrius Vasiliauskas ir Benediktas Čirba.

Kaip ir anksčiau, driftui paruoštų automobilių variklių griausmas buvo girdimas ketvirtadienį ir penktadienį. Ketvirtadienį čempionato dalyviai galėjo susipažinti su trasa bei vėliau atliko kvalifikacinius važiavimus.

Ketvirtadienį vykusį kvalifikacija lietuvių lenktynininkams buvo palanki. Po dviejų kvalifikacinių važiavimų, geriausią rezultatą tarp visų dalyvių parodė B.Čirba – jam teisėjai pirmojo kvalifikacinio važiavimo metu davė 93 balus. Aukštą rezultatą užfiksavo ir A.Vasiliauskas – jis kvalifikacijoje liko 6-oje vietoje, gavęs 82 balus.

Benediktas Čirba Omano drifto čempionate
Benediktas Čirba Omano drifto čempionate

Sėkmė nuo lietuvių nusisuko

Daug žadantys kvalifikacijos rezultatai turėjo optimistiškai nuteikti ne vieną drifto varžybų žiūrovą. Juolab, lietuvių pasirodymas antrajame čempionato etape tik dar labiau sustiprino troškimą ir norą, jog Omano drifto čempionato bendroje įskaitoje triumfuotų bent vienas lenktynininkas iš Lietuvos.

Pirmoji varžybų dalis abiem lenktynininkams klostėsi sklandžiai. B.Čirba ir A.Vasiliauskas užtikrintai laimėdavo savo porinius važiavimus, tačiau tuomet atėjo nervingasis TOP8 etapas.

B.Čirba šiame etape susitiko su N. Alharbali. Šiame poriniame važiavime, deja, B.Čirba nusileido savo varžovui ir trečiąjį čempionato etapą užbaigė neįveikdamas TOP8 užkardos.

Tame pačiame su iššūkiais susidūrė ir A.Vasiliauskas. Lietuvis šiame etape lenktyniavo su A.Makseed.

Pirmojo porinio važiavimo metu, A.Vasiliauskas užtikrintai persekiojo savo varžovą, tačiau porinio važiavimo pabaigoje susidūrė su technikos gedimais. Galiausiai, lietuvis turėjo grįžti į aptarnavimo zoną, bei pergalę atiduoti savo varžovui.

Back to top button