• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį savaitgalį, Vokietijoje, legendinėje Formulės-1 trasoje Hokenheime vyko priešpaskutinis, jau penktasis, Europos šonaslydžio čempionato etapas. Iš 56 dalyvių geriausiai pasirodė ir  kvalifikacijoje nugalėjo Pawelas Korpulinskis surinkęs 92 taškus, vos vienu atsiliko čempionato lyderis James Deane iš Airijos. Puikius rezultatus parodė abu Lietuvos sportininkai: Andrius Vasiliauskas užėmė 3-ą, o Benediktas Čirba – 6-ą vietą.
Top32 etape B. Čirba nugalėjo norvegą Danielį Saeviką, o A. Vasiliauskas latvį Ivo Cirulį. Sekančiose kovose B. Čirba nugalėjo rumuną Caliną Ciortianą, o A. Vasiliauskas turėjo pripažinti airio Nigelo Colferio panašumą.

DMEC 12

Top8 etape B. Čirba įveikė N. Colferį ir pusfinalyje susitiko su pernai metų „Formula Drift“ (JAV) čempionu James Deane. Po atkaklios kovos Benas nusileido airiui, o mažajame finale nugalėjo „Red Bull“ komandos sportininką vokietį Joe Hountondji. Trečioji vieta yra aukščiausias Lietuvos sportininkų pasiekimas Europos šonaslydžio čempionate.

DMEC 06

Penktame etape nugalėjo ir šių metų čempiono titulą užsitikrino J. Deane, antras liko lenkas Adamas Zalewskis.
Čempionate B. Čirba iš 23-ios vietos pakilo į 14-ą, A. Vasiliauskas iš 21-os į 20-ą. Nacionalinėje įskaitoje Lietuva iš 6-os vietos pakilo 5-ą ir vos vienu tašku atsilieka nuo Latvijos.
Paskutinis, šeštasis, Europos šonaslydžio čempionato etapas vyks rugsėjo 21-23 dienomis Airijoje, Mondello parko trasoje.