Naujienos

Peugeot Exalt : Prancūziškas siurprizas

2012 metais, Paryžiaus automobilių parodoje, Peugeot pademonstravo labai įdomų ir gražų Onyx konceptą. Prancūziška superautomobilio koncepcija buvo sukurta tik dėl vienos priežasties – pademonstruoti kompanijos inžinierių sumanumą ir galimybes.

Prieš porą metų pristatytas automobilis buvo įdomus dėl dar vieno dalyko – jėgainės. Onyx koncepto ratus suko 3.7 litro dyzelinis motoras išvystantis net 600 arklio galių. Jeigu dar to ne gana, Peugeot inžinieriai sumontavo 80 arklio galių išvystantį elektrinį motoriuką, kuris nuolatos dirba su aštuonių cilindrų dyzeliniu agregatu.

Praėjus dviems metams, Peugeot sukūrė dar vieną intriguojantį konceptą, kuris šį kartą labiau primena serijinei gamybai paruoštą mašiną negu kosminį erdvėlaivį, kurį galime pamatyti tik savo sapnuose. Susipažinkite -Exalt.

Peugeot labai daug detalių apie šią koncepciją kompanija nepanoro atskleisti. Visas kortas prancūzai atskleis balandžio 10 dieną.

Taigi, kas tai per automobilis? Naujoji koncepcija turi hibridinę jėgainę, kuri išvysto 340 arklio galių. Priekinius ratus suka benzininis variklis, tuo tarpu ant galinės ašies sumontuoti du elektriniai motorai suka galinius ratus.

Nors tai tik koncepcija, tačiau veržlios automobilio linijos ateityje pasirodys serijiniuose Peugeot markės modeliuose. Nenustebtume, jeigu ši koncepcija 2015 arba 2016 metais pasirodytų visuose Peugeot prekybos salonuose.

Back to top button