ĮvairenybėsNaujienos

„Pininfarina Battista“ pagerino du pasaulio greičio rekordus

Indijoje savo naujausią elektrinį superautomobilį pristatanti „Pininfarina“ ryžosi į pagalbą pasitelkti patį geriausią automobilio pristatymo instrumentą – greitį.

Atvykę į Indijoje esantį „Natrax“ bandymų poligoną, „Pininfarina Battista“ pademonstravo tai, ko vietiniai automobilių entuziastai dar nebuvo matę.

Pininfarina Battista
Pininfarina Battista

Bandymų metu, elektrinis superautomobilis 1/4 mylios atstumą įveikė vos per 8,55 sekundės ir tik per plauką aplenkė savo techninį donorą „Rimac“, kuris tą patį atstumą įveikia per 8,58 sek. Šis pasiekimas leidžia „Pininfarina Battista“ vadinti greičiausiai akceleruojančiu automobiliu pasaulyje.

Be to, „Pininfarina Battista“ taip pat pagerino 1/2 mylios atstumo įveikimo pasaulio rekordą. Tai europietiškas superautomobilis padarė per 13,38 sekundės.

Bandymų poligone taip pat buvo išbandomas maksimalus elektromobilio greitis. Atliekant šį bandymą, elektromobilis pasiekė 358,03 km/val. greitį, o tai leido „Pininfarina Battista“ patekti į Indijos rekordų knygą, mat anksčiau Indijos teritorijoje skriejęs automobilis buvo pasiekęs tik 332 km/val. greitį.

Verta pažymėti, jog bandomuosius važiavimus atliko ne „Pininfarina“, o vietiniai profesionalūs vairuotojai. Vienu iš jų buvo Renuka Kirpalani – profesionali lenktynininkė, kuri bandymų metu užfiksavo didžiausią 357,10 km/val. greitį ir tokiu būdu tapo greičiausia Indijos lenktynininke pasaulyje.

Back to top button