Naujienos

Pirmieji naujojo „Honda Civic Type R“ prototipai suka ratus Nurburgringe

Ženevos automobilių parodoje, „Honda“ markės vadovas atskleidė, jog senojo žemyno gyventojai pamatys ne tik naujos kartos „NSX“, bet ir kompaktišką visureigį bei itin greitą „Civic Type R“.

Kol „NSX“ vis dar šlifuojamas, o kompaktiškas visureigis egzistuoja tik brėžiniuose, Nurburgringo trasoje pasirodė pirmieji „Civic Type R“ prototipai.

Ženevos automobilių parodos metu, „Honda“ atstovai teigė, jog naujasis „Civic Type R“ bandys tapti pačiu greičiausiu priekiniais ratais varomu automobiliu. Inžinieriai tikrai turės paprakaituoti, nes nugalėti ilgametį šios kategorijos karalių bus labai sunku. „Renault Megane RS“ – pats greičiausias ir kol kas geidžiamiausias „hot hatch’as“.

Mūsų žiniomis, naujasis „Civic Type R“ bus varomas priekiniais ratais, o po kapotu slėpsis 1.6 litro benzininis motoras su turbina. Nežinome koks arklio galių skaičius slypės šiame variklyje, tačiau neoficialūs šaltiniai skelbia, jog jų bus maždaug 300.

Kaip ir priklauso sportiškoms „Honda“ automobilių modifikacijoms, taip ir naujasis „Civic Type R“ turės agresyvesnę išvaizdą, standesnę važiuoklę, šiek tiek patobulintą vairo mechanizmą ir sodriau skambančią išmetimo sistemą.

Panašūs įrašai

Back to top button