Plymouth ViperCuda su po kapotu paslėptu V10

Vienas iš pagrindinių amerikietiškų klasikinių automobilių privalumų yra jų paprastumas. Jie tokie techniškai nesudėtingi, kad iš jų galima daryti ką tik nori. Geras tam pavyzdys šis, eBay interneto aukcione surastas, 1971 metų gamybos, Plymouth ViperCuda. Kaip supratote iš pavadinimo tai V10 Dodge Viper variklį turintis projektas. Nors savo ilgą gyvenimą automobilis pradėjo kaip keturių vietų Plymouth Barracuda Convertible su 5,2 litrų V8 varikliu.

Automobilis atnaujintas Time Machines komandos iš Floridos. Jie pradėjo nuo to, kad įsigijo 2001 metų V10 Viper variklį.

Po Barracuda kėbulo restauracijos pajudėjo surinkimo darbai. Gavosi hibridinis projektas, turintis tiek vienos tiek kitos mašinos dalių. Nepriklausoma pakaba paveldėta iš Viper. Taip pat buvo atsisakyta galinės sėdynių eilės ir sukurtas unikalus automobilio interjeras.

Dabar automobilis turi 450 AG ir 6 bėgių greičių dėžę. Automobilis apautas Viper SRT ratais atitinkamai 18 colių dydžio priekyje ir 19 gale.

Automobilis šiuo metu yra idealios būklės. Tačiau už gerus daiktus reikia mokėti gerus pinigus. Pardavėjai už šį monstrą nori beveik 180 000 JAV dolerių. Tikrai apvali suma.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button