RalisSportas

Po pagrindiniam varžovui skirtos baudos lyderio vietą išlaikęs R.Baciuška: „Buvome įstrigę dykumoje“

Jungtiniuose Arabų Emyratuose tęsiasi antrasis ralio-reidų pasaulio čempionato etapas – „Abu Dhabi Desert Challenge“. Jame, kartu su būriu autosporto žvaigždžių, lenktyniauja ir pasaulio čempiono titulą ginantis Rokas Baciuška.

Antradienį T4 motobagių įskaitoje lietuvio laikas buvo antras. R.Baciuška 257 km nuvažiavo per 4 val. 4 min. 9 sek. Šiek tiek greitesnis buvo vietinis lenktynininkas Mansouras Al Helei (3:58:22), o trečias atvažiavo ispanas Pau Navarro (4:08:06).

„Sekėsi neblogai. Pradėjau ramiai, vėliau po truputį įsivažiavau ir tęsiau etapą sau įprastu tempu. 150-ame kilometre, vidury dykumos, truputį įstrigome, bet nepraradome daug laiko – gal minutę ar pusantros. Greitai išlipo šturmanas, pastūmė bagį ir išvažiavome“, – atskleidė lietuvis

„Labai karšta. Labai. Visą greičio ruožą – vien kopos. Jos labai minkštos ir kai pakyla saulė į aukščiausią tašką vidurdienį, tada nieko nebesimato. Atrodo, kad visur lygu ir gali laisvai važiuoti, bet realybė kitokia – būna tokių „įkirtimų“. Pasirodėm turbūt visai gerai, ramiai, be streso. Žiūrėsim, kaip seksis“, – pridūrė R.Baciuška.

R.Baciuška bendroje įskaitoje išlaikė pirmą vietą (7:41:49). Jo konkurentas M.Al Helei dėl gautos 15 min. baudos nukrito į trečią poziciją (7:55:17). Antras rikiuojasi P.Navarro (7:51:06).

Back to top button