Po sėkmingo renginio Klaipėdoje, projektas „Saugūs keliai Lietuvoje“ keliasi į Kauną

Praėjusį sekmadienį Klaipėdoje įvykęs pirmasis šių metų „Saugūs keliai Lietuvoje“ projekto renginys leido organizatoriams oficialiai pareikšti – „Mes vėl pradedame savo keliones per skirtingus šalies miestus.“

Šį kartą mėgėjams ir profesionalams skirtas renginys įvyko trečiame pagal dydį Lietuvos mieste – Klaipėdoje. Uždaroje teritorijoje „nubraižyta“ trasa buvo suprojektuota atsižvelgiant į norą dalyviams suteikti daugiau aštrių pojūčių.

Renginys - Saugūs keliai Lietuvoje

„Džiaugiuosi, jog pirmasis renginys praėjo kaip niekada sklandžiai, o ir panašu, jog dalyviai džiaugėsi ganėtinai greita trasa, kuri leido išbandyti variklių dinamiką, stabdžių pajėgumą ir savo reakciją, kai reikėdavo staigiai apsisukti“, – pasakoja „Saugūs keliai Lietuvoje“ projekto organizatorius Kastytis Alekna.

„Smagu, kad projekto idėja pasiteisina ir vis daugiau žmonių saugioje aplinkoje perpranta automobilį ir jo valdymą. Ši patirtis jiems padės ateityje išvengti nesėkmių gatvėje“, – sakė „D 1 Sport“ vadovas Kastytis Alekna.

Renginys - Saugūs keliai Lietuvoje

Sekanti stotelė – Kaunas

Per šalies miestus keliaujantis „D 1 Sport“ inicijuotas projektas „Saugūs keliai Lietuvoje“ artėjantį sekmadienį pasieks Kauną.

Čia esančiame prekybos miestelyje „Urmas“ bus surengtas pramoginis slalomas, kuriame savo jėgas ir automobilio galimybes galės išmėginti tiek figūrinio vairavimo mėgėjai, tiek profesionalai, tiek visiški naujokai.

Renginys - Saugūs keliai Lietuvoje

Kaip teigia organizatorius, puiki lokacija leis suformuoti trasą, kuri iš dalyvių pareikalaus meistriškumo.

„Trasa bus panaši į tą, kurią naudojome praėjusiais  metais. Kaune įvyksiančiame renginyje dalyviai galės išmėginti savo automobilio greitėjimą, stabdymą, pasukamumą“, – pasakoja organizatorius.

Renginys - Saugūs keliai Lietuvoje

Apie projektą „Saugūs keliai Lietuvoje“

Kastytis Alekna pasakoja, kad projekto „Saugūs keliai Lietuvoje“ renginiai nėra varžybos, tad tie, kurie tikisi čia kovoti dėl vietos ant prizininkų pjedestalo, turėtų iš naujo įsigilinti į šio projekto idėją. Kaip teigia organizatorius, šie renginiai skirti kiekvieno eismo dalyvio vairavimo sugebėjimams išmėginti, taip siekiant dar didesnio saugumo šalies keliuose.

„Projektą pradėjome pernai. Tai yra pramoginiai renginiai, kuriuos mes vadiname iššūkiais. Tai nėra varžybos. Į varžybas daug žmonių tiesiog iš principo neatvažiuoja, nes tikrai ne visi nori varžytis. Varžybose dalyviai kovoja dėl apdovanojimų, varžosi dėl sekundžių ar jų dalių, o mes norime žmonėms pasiūlyti kitokią koncepciją – gerą laiko praleidimą, įgūdžių patikrinimą, adrenalino pajautimą. Žmonės po tokių pasivažinėjimų tikrai nebenori spausti gatvėje, nes būna išsikrovę renginyje.“

  • Registracija į Kaune įvyksiantį renginį vykdoma ČIA.
  • Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button