Naujienos

„Polestar 2“ kibs į atlapus daugelio geidžiamai „Tesla Model 3“

„Polestar“ – elektrifikuotų automobilių gamintojas oficialiai pristatė naujausią šeimos narį – „Polestar 2“. Pirmąjį, tik elektra varomą sedaną, kuris taps tiesioginiu „Tesla Model 3“ konkurentu.

Gamintojos atstovai teigia, jog naujasis modelis ir (teoriškai) nieko bendro su „Volvo“ produktais neturintis sedanas kainuos nuo 39 000 eurų. Už šią sumą gausite bazinį modelį, kuriame džiaugsitės turėdami kilimėlius kojoms. Tuo tarpu visus geidžiamus privalumus turinti versija privers atsisveikinti su 59 000 eurų suma.

Volvo Polestar 2 (1)

Ant modulinės „Volvo“ ir „Geely“ inžinierių sukurtos platformos sukonstruotas elektromobilis dalinasi tam tikrais elementais su „Volvo XC40“, bet tuo stebėtis nereikėtų. Vis dėlto, į „Polestar 2“ montuojami du elektros motorai, vienas pūpso ant priekinės, o kitas ant galinės ašies, suks visus keturis sedano ratus.

Keturi varantieji ratai bei 410 arklio galių bei 660 Nm sukimo momentą išvystanti jėgainė leis automobiliui iki 100 km/val. įsibėgėti per mažiau nei 5 sekundes. Tai nėra „Tesla“ žudantys parametrai, užtat sportiškų hečbekų vairuotojai į „Polestar“ demonstruojamą pagreitį galės žiūrėti tik su giliu pavydu.

Dinaminės savybės skamba puikiai. Ne ką prasčiau skamba ir dar vienas parametras – galimybė su pilnai įkrautomis baterijomis nuvažiuoti 500 kilometrų distanciją.

Volvo Polestar 2 (12)

Netradicinį automobilių prekybos modelį pasirinkę „Polestar“ šį elektromobilį leis įsigyti tik internetu. Tai padaryti galėsite užsukę į „Polestar.com“ svetainę.

Vėliau „Polestar“ elektromobilius bus galima įsigyti ir naujose šios markės atstovybėse. Kadangi „Polestar“ prekinis ženklas siekia neturėti jokių sąsajų su „Volvo“, šiuo metu nežinoma ar šį elektromobilį galėsime įsigyti Lietuvoje esančiose „Volvo“ atstovybėse. Aišku yra viena – atskiros „Polestar“ atstovybės Lietuvoje nebus.

Elektromobilio gamyba prasidės 2020 metais, Kinijoje, visiškai naujoje „Polestar“ gamykloje.

Daugiau informacijos „Polestar“ apie šį elektromobilį paskelbs Ženevos automobilių parodoje.

GALERIJA

 

Panašūs įrašai

Back to top button