ĮvairenybėsVideo

„Porsche 911 GT3 RS“ legendinę Niurburgringo trasą įveikė per 6 minutes ir 56.4s

Nauja savaitė, naujas Vokietijoje esančios trasos įveikimo rekordas. Šį kartą „Porsche“ į savo rekordų krepšelį įsidėdavo dar vieną lentelę, ant kurios švyti štai toks užrašas – „Automobilis, kuris yra greitesnis už „Porsche 918 Spyder“. Skamba įspūdingai, ar ne?

Porsche“ norėdama sužinoti koks greitas yra naujos kartos „Porsche 911 GT3 RS“, į pagalbą pasikvietė DU profesionalius lenktynininkus, išnuomojo Niurburgringo trasą 24 valandos ir leido jiems nutrūkti nuo grandinės – visiškai.

Visiškos laisvės rezultatas – kvapą gniaužiantis. Naujos kartos „Porsche 911 GT3 RS“ sugebėjo Niurburgringą įveikti net 24 sekundėmis greičiau už senąjį modelį – 24 sekundėmis! Atsižvelgiant į trasos sudėtingumą ir kaip kukliai evoliucionuoja modernūs automobiliai – tai yra įspūdingas rezultatas.

Pasak „Porsche“ kompanijos atstovų, bendro naudojimo keliams skirtas modelis greičiu prilygsta autosporto varžyboms paruoštai „911 GT3 R“!

„Velniop komfortą ir tylą mėgstantį kaimyną“ versija nuo šiol bus komplektuojama su 4 litrų, 6 cilindrų atmosferiniu motoru, kuris išvysto net 520 arklio galių ir 468 Nm sukimo momentą! Jis itin pajėgus variklis buvo suporuotas su 7 laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže, kuri pasirūpins, jog „911 GT3 RS“ iki 100 km/val. įsibėgėtų vos per 3 sekundes ir sparčiai greitėtų iki tol, kol pasieksite maksimalų 312 km/val. greitį.

911 GT3 RS

Kadangi tai grynakraujis vairuotojo automobilis, nenuostabu, jog jį gaminant buvo panaudotos itin lengvos medžiagos. Pavyzdžiui, priekinės automobilio dalies kėbulo dalys buvo pagamintos iš poliuretano, priekyje esantis bagažinės dangtis ir sparnai – iš anglies pluošto, stogas – iš magnio.

Jeigu esate vienas iš tų, kuris nori ir taip lengvą „911 GT3 RS“ pasodinti ant dietos, iškart galės užsisakyti „Weissach Package“, kuriame bus: iš anglies pluošto pagamintas stogas, stabilizatoriai ir dar keletas komponentų, kurių dėka badu mirštantis automobilis numes dar 5,8 kilogramo. Tačiau tai dar ne viskas.

„911 GT3 RS“ pirkėjams bus siūloma įsigyti kaltiniai ratlankiai, kurie padės numesti dar 11,3 kilogramo!

Pradinė šio gėrio kaina? 195 000 eurų.

VIDEO

Back to top button