Naujienos

„Porsche 911 GTS“ : Aukso viduriukas

„Porsche“ šiandien pristatė naują „911 GTS“ versiją, kuri greičiausiai taps pačia geidžiamiausia. Jeigu pigiausi „911“ modeliai jums – ne prie širdies, o „911 Turbo“ yra per brangus, sportiškų automobilių gamintojas jums pasiūlys „911 GTS“ – aukso viduriuką.

„911 GTS“ nuo kitų „911“ modelio versijų skiriasi ne tik galingesniu varikliu, gausesne bazine įranga, bet ir keliomis eksterjero detalėmis. Visi „911 GTS“ modeliai išsiskirs užtamsintais „Bi-Xenon“ žibintais, juodos spalvos variklio dangčio grotelėmis, chromuotais išmetamosios sistemos vamzdžiais, platesniais galiniais sparnais ir 20 colių skersmens ratlankiais.

Naujoji „911“ versija taip pat turi 10 milimetrų sužemintą pakabą.

Galinius arba visus keturis varomuosius ratus suks 3,8 litro, net 430 arklio galių išvystantis benzininis motoras, kuris bus komplektuojamas tik su „PDK“ – dvigubą sankabą turinčia pavarų dėže. Tiek kupė, tiek kabrioletas galės pasiekti 300 km/val. maksimalų greitį ir iki 100 km/val. įsibėgės per maždaug 4 sekundes.

Visi norintys įsigyti „Porsche 911 GTS“ galės, tai padaryti jau šių metų lapkritį. Pasiruoškite į „Porsche“ atstovybę atsinešti 117 tūkst. eurų sumą.

 

Back to top button