ĮvairenybėsRenginiai

„Porsche Classic“ bendruomenės nariai sezoną uždarė keliaudami po Lietuvą

„Porsche Classic“ vardas automobilių entuziastų bendruomenei turėtų būti labai gerai žinomas. Išskirtinai „Porsche“ ir išskirtinai ne pirmos jaunystės šios markės automobilius vairuojantys bendruomenės nariai, susibūrė į paskutinį „Porsche Classic“ narių susitikimą.

Tradiciškai, skirtingu laikmečiu pagamintų „Porsche“ automobilių vairuotojai, šeštadienio popietę nusprendė praleisti turiningai: aplankyti keletą įsimintinų vietų ir tuo pačiu pasivažinėti keliais, kuriais galima pasimėgauti „Porsche“ automobilių teikiamu vairavimo malonumu.

Porsche Classic sezono uždarymas (nuotr. Andrius Kavaliūnas) (137)

Susitiko Kaune

Apniukusią ir lietingą šeštadienio popietę „Porsche Classic“ nariai pradėjo nuo kelionės į Kauną. Klubo nariai pasitarę tarpusavyje nusprendė, jog Kauno miestas yra pati tinkamiausia vieta, iš kurios vėliau bus galima pajudėti link galutinio tikslo.

Į paskutinį rimtą susitikimą susirinko daugiau kaip 25 „Porsche“ automobilių vairuotojų. Kiekvienas iš jų į susitikimą atvyko su jam širdžiai mielu modeliu: „924“, „928“, „964“, „944 Turbo“, „911 Carrera 4S“. To turėtų užtekti, jog Jūs sugebėtumėte susidaryti pirmąjį įspūdį.

Porsche Classic sezono uždarymas (nuotr. Andrius Kavaliūnas) (114)

Kiekvieno susitikimo metu – keliauja

„Tai – ilgametės tradicijos, kurios mus skatina susipažinti su Lietuvos paveldu bei pasivažinėti įdomiais, dar neatrastais mūsų šalies keliais“, – turiningų susitikimų tikslą įvardina vienas iš „Porsche Classic“ bendruomenės narių, Andrius Kavaliūnas.

„Neatsiejama šio renginio patirtis – bendravimas su bendraminčiais, naujų pažinčių mezgimas ir senų puoselėjimas“, – priduria Andrius.

Šį kartą „Porsche Classic“ narių būrys iš Kauno pajudėjo link Smetonos dvaro, kur bendruomenės narių laukė autentiška aplinka, kuri visus nukėlė į XX a. Lietuvos pirmojo prezidento pasaulį.

Sekanti stotelė – Taujėnų dvaras, kuris buvo pastatytas 1802 metais ir yra išlikęs iki šių dienų. Šį objektą „Porsche Classic“ nariai taip pat apžiūrėjo, išgirdo daugybę įdomių faktų ir istorijų iš dvarą aprodžiusios gidės.

Trečiasis kelionės etapas buvo pats smagiausias. „Porsche Classic“ nariai iš Taujėnų dvaro pajudėjo link Molėtų pro Alantą. Ties Molėtais susitikimo nariai pasuko skirtingais keliais. Vieni nukeliavo link Labanoro girios, kiti – link namų, kuriuose laukė kasdieniniai rūpesčiai.

GALERIJA

Nuotraukų autorius – Andrius Kavaliūnas

 

Back to top button