RalisSportas

Portugalų lenktynininkas su B.Vanago bolidu laimėjo „Baja TT Montes Alentejanos“ varžybas

Praėjusį savaitgalį pirmajame Portugalijos bekelės ralio čempionato etape „Toyota Gazoo Racing Caetano Portugal“ komanda šventė pergalę. Pirmąją vietą užėmęs João Ramos su šturmanu Pedru Re, vairavo Benedikto Vanago „Toyota GR DKR Hilux“. Ši pergalė išsiskyrė Portugalijos ir Lietuvos komandų bendradarbiavimu.

„Baja TT Montes Alentejanos“ varžyboms Portugalijoje paskolintas Dakaro bolidas buvo aptarnaujamas lietuvių technikų drauge su „Overdrive Racing“ inžinieriumi iš Didžiosios Britanijos. 

Portugalijos čempionas João Ramos po lenktynių rašė Benediktui Vanagui:

„Tavo automobilis ir komanda yra tiesiog puikūs. Man labai patiko bendradarbiauti drauge“, – rašoma žinutėje.

 João Ramos su komandos nariais
João Ramos su komandos nariais

Pasak Benedikto Vanago, vienerioms lenktynėms tapusio tik komandos vadovu: „Toyota Gazoo Racing Baltics“ žinoma kaip aukštos aptarnavimo kokybės reputaciją pelniusi komanda. Man svarbu, kad tokiais pasaulyje galime būti žinomi, nors esame iš nedidelės valstybės“. 

Po šių lenktynių „Toyota Hilux“ beveik porą mėnesių bus saugomas Portugalijoje. Balandžio 14-16 dienomis Ispanijoje startuos pirmasis Europos bajų taurės etapas, kuriame startuos ir Benediktas Vanagas su šturmanu iš Estijos Kuldaru Sikku. 

2023–ųjų Europos bajų taurę sudarys penki etapai: Ispanijoje (balandžio 14–16 d.), Graikijoje (gegužės 17–20 d.), Vengrijoje (rugpjūčio 10–13 d.), Portugalijoje (rugsėjo 22–24 d.) ir Turkijoje (spalio 20–22 d.).

Back to top button